SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36214639

KMG - ART, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Seňa · od 2002
IČO
36214639
DIČ
2020043311
Sídlo
Hlavná 586, 044 58 Seňa
firmy v okolí

KonateľIng. Csaba Mitro+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KMG - ART, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Seňa, v registri od 5. 6. 2002. Vo vedení firmy: Csaba Mitro a Gabriela Mitrová. V roku 2025 mala firma tržby 104 tis. € (−13,2 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1114. z 3 141 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
104 tis. €
Za rok
−13 %
Od 2014
−5 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+66 %2016+16 %2017−6 %2018+9 %2019−1 %2020−22 %2021+0 %2022+4 %2023−14 %2024−19 %2025−13 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +66 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,8 %
    +13,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,5 %
    +25,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,7 %
    +19,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,8 %
    −0,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby103 688 €119 452 €147 805 €171 055 €164 583 €164 456 €211 522 €213 792 €196 923 €210 073 €181 029 €108 876 €—
Výsledok hospodárenia7 092 €−7 818 €4 890 €4 866 €2 838 €10 171 €10 433 €12 642 €8 083 €6 516 €−547 €2 608 €−5 063 €
Aktíva spolu73 424 €81 232 €97 287 €98 825 €100 196 €92 293 €81 456 €70 338 €88 530 €72 021 €87 052 €107 398 €102 634 €
Vlastné imanie56 661 €62 212 €90 030 €85 140 €80 274 €77 436 €67 265 €56 832 €44 189 €36 106 €29 590 €25 513 €26 264 €
Podané30. 3. 202630. 3. 202527. 2. 202414. 3. 202314. 3. 202227. 3. 202130. 3. 202029. 3. 201924. 3. 20189. 3. 20177. 3. 201617. 3. 20154. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1114. z 3 141 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020043311
platiteľ od 1. 8. 2002
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 586, 044 58 Seňa
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 6. 2002
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 13312/V
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
46190 Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Seňa.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • rámovanie obrazovod 2002
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2002
  • upratovacie práce a čistenie budovod 2002
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2002
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2002
  • ubytovacie služby v rozsahu voľných živnostíod 2002
  • prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2002
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2002
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 4. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251114. z 3 141
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 12. 2022Nový spoločníkGabriela Mitrová, podiel 50 %
  3. 8. 12. 2022Nový spoločníkIng. Csaba Mitro, podiel 50 %
  4. 1. 8. 2002Registrácia za platiteľa DPHSK2020043311
  5. 5. 6. 2002Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovanie obchodu s rozličným tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36214639

KMG - ART, s.r.o. – tržby 104 tis. € – IČO 36214639