SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36218901

STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 1997
IČO
36218901
DIČ
2020162166
Sídlo
Ulica Halenárska 437/35, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľBranislav Sučák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 5. 3. 1997. Vo vedení firmy: Branislav Sučák. V roku 2025 mala firma tržby 261 tis. € (+98,1 %) a stratu 817 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať516. z 1 673 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
261 tis. €
Za rok
+98 %
Od 2013
−17 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−34 %2015−33 %2016+19 %2017−27 %2018−18 %2019+26 %2020−8 %2021+27 %2022−4 %2023+12 %2024−17 %2025+98 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,6 %
  • Najlepší rok
    2025, +98 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,3 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -2,5 %
    −7,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,9 %
    −5,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    25,9 %
    −3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby260 885 €131 663 €158 014 €141 404 €147 208 €116 317 €126 674 €100 286 €122 606 €166 953 €140 667 €209 237 €314 775 €
Výsledok hospodárenia−817 €1 803 €12 246 €−339 €1 948 €−556 €4 488 €443 €2 318 €−859 €−282 €−1 578 €13 616 €
Aktíva spolu44 141 €47 633 €39 574 €27 501 €25 308 €30 519 €23 912 €21 164 €22 428 €21 933 €33 559 €48 748 €47 160 €
Vlastné imanie32 723 €33 540 €31 737 €19 491 €19 896 €17 947 €18 503 €14 015 €13 572 €11 255 €12 114 €12 396 €13 974 €
Podané10. 3. 202625. 3. 202528. 2. 202417. 3. 202311. 3. 202226. 3. 20217. 3. 202019. 3. 201924. 3. 201830. 3. 201723. 3. 201627. 3. 20155. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
516. z 1 673 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020162166
platiteľ od 5. 3. 1997
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica Halenárska 437/35, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 3. 1997
29 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 10096/T
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • sprostredkovanie obchodu a veľkoobchod so stavebným materiálomod 1997
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2025
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2025
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2025
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2025
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2025
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2025
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzyod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025516. z 1 673
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 7. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 7. 2026Nový spoločníkBranislav Sučák, podiel 100 %
  2. 13. 7. 2026Nový člen vedeniaBranislav Sučák, konateľ
  3. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 5. 3. 1997Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36218901

STAVSET stavebná spoločnosť, s.r.o. – tržby 261 tis. € – IČO 36218901