SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50830538

Lumili, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2017
IČO
50830538
DIČ
2120497797
Sídlo
Dobšinského ulica 9332/29, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľMiroslav Kravec

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lumili, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 22. 4. 2017. Vo vedení firmy: Miroslav Kravec. V roku 2025 mala firma tržby 237 tis. € (+30,5 %) a zisk 32 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať540. z 1 674 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
237 tis. €
Za rok
+31 %
Od 2017
+553 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2017—2018+101 %2019−53 %2020−41 %2021+275 %2022+89 %2023−88 %2024×10,72025+31 %
  • Najlepší rok
    2024, ×10,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,6 %
    +13,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    12,6 %
    +13,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    96,9 %
    −48,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby236 561 €181 263 €16 878 €143 526 €76 059 €20 258 €34 378 €72 747 €36 248 €
Výsledok hospodárenia32 160 €−495 €−20 838 €191 €461 €−1 390 €−3 840 €−3 287 €832 €
Aktíva spolu255 719 €53 099 €15 554 €16 811 €26 689 €19 875 €27 361 €23 275 €7 301 €
Vlastné imanie8 005 €−24 155 €−23 659 €−2 822 €−3 013 €−3 474 €−2 085 €1 755 €5 832 €
Podané9. 4. 202617. 2. 202511. 2. 202414. 2. 202316. 2. 202212. 3. 20216. 3. 202012. 3. 201925. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
540. z 1 674 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120497797
platiteľ od 1. 11. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dobšinského ulica 9332/29, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 4. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 39830/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4100 Výstavba obytných a neobytných budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Zhotovovanie mozaikových obrazovod 2017
  • Stavebné cenárstvood 2017
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriéru a interiéru okrem remeselných živnostíod 2017
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien (ak ich garantuje stavby vedúci)od 2017
  • Prípravné práce k realizácii staviebod 2017
  • Maloobchod a veľkoobchod s potravinami, alko a nealko nápojmi, tabakovými výrobkami a cukrárenskými výrobkamiod 2017
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2017
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2017
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025540. z 1 674
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 4. 2026 · 5 záznamov

  1. 9. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 10. 2022Nový spoločníkMiroslav Kravec, podiel 100 %
  3. 24. 9. 2022Nový člen vedeniaMiroslav Kravec, konateľ
  4. 1. 11. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2120497797
  5. 22. 4. 2017Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50830538

Lumili, s.r.o. – tržby 237 tis. € – IČO 50830538