SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36259209

Pro vobis, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Madunice · od 2004
IČO
36259209
DIČ
2021788241
Sídlo
Karola Kabáta 6, 922 42 Madunice
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Jakubovič+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pro vobis, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Madunice, v registri od 5. 3. 2004. Vo vedení firmy: Marek Jakubovič a Veronika Jakubovičová. V roku 2025 mala firma tržby 214 tis. € (+10,7 %) a zisk 58 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať558. z 1 531 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
214 tis. €
Za rok
+11 %
Od 2013
+373 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+3 %2015+6 %2016+9 %2017+15 %2018+13 %2019+51 %2020+11 %2021+16 %2022+9 %2023+16 %2024+11 %2025+11 %
  • Najlepší rok
    2019, +51 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,2 %
    −1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    34,2 %
    −8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    30,9 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    9,7 %
    −15,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby214 106 €193 444 €173 758 €149 341 €137 163 €118 060 €106 095 €70 139 €62 161 €54 025 €49 495 €46 869 €45 312 €
Výsledok hospodárenia58 184 €56 340 €78 098 €58 815 €49 345 €41 947 €31 268 €9 635 €14 254 €13 385 €7 587 €2 834 €915 €
Aktíva spolu188 309 €178 294 €118 385 €79 312 €81 040 €84 362 €86 384 €63 685 €74 415 €30 023 €16 573 €13 066 €16 497 €
Vlastné imanie170 060 €133 498 €104 998 €69 911 €71 314 €75 184 €53 236 €31 598 €35 874 €21 619 €8 234 €647 €−2 188 €
Podané21. 4. 20267. 4. 202512. 4. 20248. 4. 202316. 3. 20225. 5. 202114. 3. 202015. 3. 201917. 3. 20184. 5. 201728. 2. 201613. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
558. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
16 tis. €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Karola Kabáta 6, 922 42 Madunice
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 3. 2004
22 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 14689/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Madunice.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • poskytovanie liečebno-preventívnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore praktický lekár pre dospelýchod 2004
  • výroba, oprava a úprava zdravotníckych pomôcokod 2004
  • vydavateľské činnostiod 2004
  • kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)od 2004
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2004
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2004
  • dopravná zdravotná službaod 2004
  • zásielkový predajod 2004
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
40 zmlúv
posledná 22. 4. 2026

Posledné zmluvy

  • Fakultná nemocnica TrnavaZmluva o poskytovaní ambulantnej pohotovostnej služby pre dospelých—22. 4. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—18. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025558. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 4. 2026 · 8 záznamov

  1. 21. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 8. 2017Presun sídlaKarola Kabáta 6 Madunicepredtým Nábrežie Andreja Hlinku 29/B Hlohovec
  3. 28. 6. 2016Presun sídlaNábrežie Andreja Hlinku 29/B Hlohovecpredtým Bazovského 49 Banka
  4. 28. 6. 2016Nový spoločníkMUDr. Veronika Jakubovičová, podiel 75 %
  5. 28. 6. 2016Nový spoločníkIng. Marek Jakubovič, podiel 25 %
  6. 23. 6. 2016Nový člen vedeniaIng. Marek Jakubovič, konateľ
  7. 23. 6. 2016Nový člen vedeniaMUDr. Veronika Jakubovičová, konateľ
  8. 5. 3. 2004Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36259209

Pro vobis, s.r.o. – tržby 214 tis. € – IČO 36259209