SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36347167

TVIM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2005
IČO
36347167
DIČ
2022052978
Sídlo
Milochov 139, 017 06 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľAndrea Melicheríková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TVIM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 27. 8. 2005. Vo vedení firmy: Andrea Melicheríková a Jozef Žitniak. V roku 2025 mala firma tržby 137 tis. € (−3,4 %) a stratu 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať760. z 4 305 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
137 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2014
+11 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−65 %2016+98 %2017+46 %2018+12 %2019−4 %2020−51 %2021+24 %2022−4 %2023+78 %2024+1 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,9 %
  • Najlepší rok
    2016, +98 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -6,6 %
    −7,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -4,1 %
    −4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    119,2 %
    +5,4 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby137 040 €141 915 €139 823 €78 524 €81 478 €65 450 €134 895 €139 843 €124 744 €85 200 €42 951 €123 612 €—
Výsledok hospodárenia−9 053 €1 377 €4 403 €−18 831 €−26 616 €−15 850 €5 740 €7 401 €7 215 €13 465 €−23 593 €3 514 €607 €
Aktíva spolu221 137 €241 818 €264 268 €39 198 €35 570 €47 666 €61 583 €72 122 €59 299 €53 295 €26 599 €92 508 €49 069 €
Vlastné imanie−42 451 €−33 398 €−34 776 €−39 178 €−20 348 €6 268 €22 118 €16 378 €8 976 €1 785 €−11 680 €11 913 €8 399 €
Podané30. 6. 202629. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202329. 6. 202229. 6. 202130. 6. 202030. 6. 20191. 7. 201828. 6. 201729. 3. 201629. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
760. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022052978
platiteľ od 12. 9. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Milochov 139, 017 06 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 8. 2005
21 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 15971/R
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2005
  • reklamná činnosťod 2005
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2005
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2005
  • organizovanie kurzov, školení, seminárovod 2005
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autoromod 2005
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2005
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025760. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 3. 2023Nový spoločníkAndrea Melicheríková, podiel 30 %
  3. 14. 9. 2010Nový spoločníkJozef Žitniak, podiel 70 %
  4. 27. 8. 2005Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36347167

TVIM, s.r.o. – tržby 137 tis. € – IČO 36347167