SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47555858

GALN, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Považská Bystrica · od 2013
IČO
47555858
DIČ
2023958772
Sídlo
Hliny 1301/124, 017 07 Považská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Peter Tanuška

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GALN, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Považská Bystrica, v registri od 5. 12. 2013. Vo vedení firmy: Peter Tanuška. V roku 2025 mala firma tržby 130 tis. € (+245,9 %) a zisk 35 tis. €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
130 tis. €
Za rok
+246 %
Od 2014
+158 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+27 %2016+28 %2017+8 %2018+17 %2019−5 %2020−3 %2021−25 %2022+63 %2023−66 %2024−5 %2025+246 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,0 %
  • Najlepší rok
    2025, +246 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    26,9 %
    +41,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,4 %
    +26,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,0 %
    +18,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,1 %
    +19,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby130 144 €37 630 €39 657 €117 633 €72 070 €95 554 €98 419 €103 311 €88 382 €82 049 €64 298 €50 500 €
Výsledok hospodárenia34 963 €−5 414 €−8 470 €40 954 €6 622 €22 823 €21 925 €13 848 €−7 835 €14 120 €12 089 €5 893 €
Aktíva spolu233 586 €140 505 €145 902 €156 018 €110 277 €119 916 €110 909 €107 744 €53 932 €43 096 €52 249 €40 088 €
Vlastné imanie156 247 €121 284 €126 698 €135 167 €94 213 €87 591 €64 768 €42 843 €28 995 €36 830 €22 711 €10 622 €
Podané26. 5. 202631. 1. 202529. 2. 20243. 11. 202324. 6. 202227. 5. 202114. 3. 202024. 5. 201913. 3. 20185. 6. 201714. 3. 201610. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
801. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
9 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023958772
platiteľ od 5. 3. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hliny 1301/124, 017 07 Považská Bystrica
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 29613/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Považská Bystrica.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Služby požičovníod 2013
  • Reklamné a marketingové službyod 2013
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2013
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2013
  • Administratívne službyod 2013
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2013
  • Počítačové službyod 2013
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 17. 3. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025801. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 2. 2017Presun sídlaHliny 1301/124 Považská Bystricapredtým SNP 1428/9/24 Považská Bystrica
  3. 5. 3. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023958772
  4. 5. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47555858

GALN, s.r.o. – tržby 130 tis. € – IČO 47555858