SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36469149

IL Prešov, spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2000
IČO
36469149
DIČ
2020013105
Sídlo
Strojnícka 18, 080 06 Prešov
firmy v okolí

KonateľAlžbeta Bindasová, M.Sc.+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IL Prešov, spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 27. 10. 2000. Vo vedení firmy: Alžbeta Bindasová, M.Sc., Peter Bindas a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 693 tis. € (+5,4 %) a zisk 34 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať295. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
693 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2013
−29 %
01 mil.2 mil.2013—2019+13 %2021−5 %2022+51 %2023−55 %2024−9 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,9 %
  • Najlepší rok
    2022, +51 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,9 %
    +3,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,6 %
    +15,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,4 %
    +16,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,9 %
    −32,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby692 938 €657 425 €718 564 €1 589 608 €1 052 700 €—1 110 313 €—————980 922 €
Výsledok hospodárenia33 873 €10 003 €9 463 €2 430 €6 748 €2 551 €4 558 €7 380 €11 476 €−365 €10 169 €12 534 €2 437 €
Aktíva spolu151 128 €177 570 €196 471 €339 707 €158 259 €189 416 €281 125 €224 320 €256 980 €262 911 €1 170 998 €146 631 €199 432 €
Vlastné imanie137 692 €103 819 €93 816 €84 353 €78 965 €72 217 €69 666 €65 107 €57 727 €46 252 €46 616 €36 448 €23 913 €
Podané16. 3. 202625. 2. 202529. 2. 202421. 2. 202321. 2. 20229. 3. 202110. 3. 202027. 3. 201916. 3. 201828. 3. 201723. 3. 201623. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
295. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2020013105
platiteľ od 29. 1. 2001
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

6 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2022
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Strojnícka 18, 080 06 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 10. 2000
26 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 12429/P
Základné imanie
397 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2000
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)od 2000
  • - montáž, oprava, údržba elektrických zariadení, bleskozvodov, verejného osvetlenia a dopravných signalizačných zariadení do 1000 Vod 2000
  • informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2010
  • vedenie účtovníctvaod 2011
  • prenájom hnuteľných vecíod 2011
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2011
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 5,7 mil. € · posledná 12. 12. 2025

Posledné zmluvy

  • Mesto PrešovZmluva o dielo na zabezpečenie prevádzky, údržby a opráv verejného osvetlenia v meste Prešov221 tis. €12. 12. 2025
  • Mesto PrešovFinančný dodatok č. 77/2025 k rámcovej zmluve č. TO-ZOD-001-12-2000 na zabezpečenie verejnoprospešných služieb - prevádzkovanie verejného osvetlenia v meste Prešov792 tis. €14. 5. 2025
  • Mesto PrešovFinančný dodatok č. 76/2025 k rámcovej zmluve č. TO-ZOD-001-12-2000 na zabezpečenie verejnoprospešných služieb - prevádzkovanie verejného osvetlenia v meste Prešov724 tis. €28. 4. 2025
  • Mesto PrešovFinančný dodatok č. 75/2025 k rámcovej zmluve č. TO-ZOD-001-12-2000 na zabezpečenie verejnoprospešných služieb - prevádzkovanie verejného osvetlenia v meste Prešov706 tis. €16. 1. 2025
  • Mesto PrešovFinančný dodatok č. 74/2024 k rámcovej zmluve č. TO-ZOD-001-12-2000 na zabezpečenie verejnoprospešných služieb - prevádzkovanie verejného ovetlenia v meste Prešov—8. 11. 2024
  • Mesto PrešovFinančný dodatok č. 73/2024 k rámcovej zmluve č. TO-ZOD-001-12-2000 na zabezečenie verejnoprospešných služieb - prevádzkovanie verejného osvetlenia v meste Prešov630 tis. €24. 1. 2024
  • Mesto PrešovDohoda o zmene záväzku—15. 12. 2023
  • Mesto PrešovFinančný dodatok č. 72/2023 k rámcovej zmluve č. TO-ZOD-001-12-2000 na zabezpečenie verejnoprospešných služieb - prevádzkovanie verejného osvetlenia v meste Prešov60 tis. €10. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025295. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

15 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 15.

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 26 záznamov

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Bindas
  3. 4. 2. 2023Zápis konečného užívateľa výhodJán Lukáč
  4. 3. 2. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Peter Bindas
  5. 3. 2. 2023Výmaz konečného užívateľa výhodJán Lukáč
  6. 13. 1. 2023Nový člen vedeniaIng. Erik Bindas, konateľ
  7. 15. 10. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Peter Bindas
  8. 15. 10. 2022Zápis konečného užívateľa výhodJán Lukáč
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36469149

IL Prešov, spol. s r.o. – tržby 693 tis. € – IČO 36469149