SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46521747

CMK PLUS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2012
IČO
46521747
DIČ
2023408970
Sídlo
Strojnícka 18, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľPatrik Cmár

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CMK PLUS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 1. 2. 2012. Vo vedení firmy: Patrik Cmár. V roku 2025 mala firma tržby 2,5 mil. € (−10,4 %) a zisk 172 tis. €.

4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,5 mil. €
Za rok
−10 %
Od 2017
+65 %
01 mil.2 mil.3 mil.2017—2018+14 %2019+8 %2020+23 %2021−3 %2022+19 %2023+4 %2024+1 %2025−10 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,4 %
  • Najlepší rok
    2020, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,0 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    72,3 %
    +12,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,7 %
    −13,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,9 %
    +31,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 464 170 €2 749 077 €2 713 710 €2 603 258 €2 184 718 €2 261 687 €1 842 273 €1 712 519 €1 496 674 €————
Výsledok hospodárenia172 212 €195 834 €118 029 €109 845 €86 188 €80 830 €107 964 €12 735 €48 172 €33 755 €26 052 €13 726 €7 676 €
Aktíva spolu579 261 €453 525 €518 650 €434 176 €452 760 €421 782 €301 138 €200 709 €195 666 €112 103 €94 086 €53 841 €67 981 €
Vlastné imanie238 056 €329 707 €337 940 €351 555 €331 473 €326 623 €255 708 €147 744 €135 009 €86 837 €53 081 €27 030 €13 304 €
Podané28. 5. 202620. 2. 202526. 3. 20249. 3. 202319. 5. 202230. 6. 202127. 2. 202026. 2. 201923. 3. 201827. 3. 201730. 3. 201625. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
11. z 93 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
47 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023408970
platiteľ od 16. 2. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Strojnícka 18, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 25486/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47750 Maloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2012
  • administratívne službyod 2012
  • reklamné a marketingové službyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 34 tis. € · posledná 23. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto LipanyRámcová dohoda o dodaní tovaru15 tis. €23. 1. 2026
  • Základná škola s materskou školou, Krivany 1Rámcová dohoda na dodanie tovaru—22. 1. 2025
  • Mesto LipanyRámcová dohoda o dodaní tovaru-Čistiace, dezinfekčné, umývacie a hygienické potreby9 tis. €25. 1. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47750), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202511. z 93
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

15 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 15.

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 10. 2020Presun sídlaStrojnícka 18 Prešovpredtým 240 Teriakovce
  3. 29. 1. 2016Presun sídla240 Teriakovcepredtým Mirka Nešpora 73 Prešov
  4. 1. 2. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod s kozmetickými a toaletnými výrobkami v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46521747

CMK PLUS s.r.o. – tržby 2,5 mil. € – IČO 46521747