SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36544451

Tralaland servis, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2001
IČO
36544451
DIČ
2021598337
Sídlo
Podzámska 64, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľMgr. Ladislav Réti

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tralaland servis, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 5. 11. 2001. Vo vedení firmy: Ladislav Réti. V roku 2025 mala firma tržby 76 tis. € (−12,2 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať231. z 666 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
76 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2013
−54 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014−2 %2015+3 %2016+20 %2017+0 %2018−5 %2019+23 %2020−30 %2021+13 %2022−17 %2023−3 %2024−40 %2025−12 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,2 %
  • Najlepší rok
    2019, +23 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,3 %
    +4,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -31,5 %
    +18,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -17,3 %
    +14,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,1 %
    +8,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby75 997 €86 565 €145 279 €149 442 €179 487 €159 234 €229 095 €186 793 €197 477 €197 219 €164 193 €159 874 €163 733 €
Výsledok hospodárenia−4 044 €−8 517 €−11 229 €−4 291 €13 448 €−9 548 €2 409 €510 €6 841 €9 835 €3 171 €4 415 €3 803 €
Aktíva spolu23 394 €26 822 €34 446 €47 903 €63 849 €51 025 €42 503 €39 039 €38 224 €35 715 €42 791 €42 131 €35 404 €
Vlastné imanie12 843 €16 887 €25 404 €36 633 €42 450 €29 001 €38 552 €36 142 €35 632 €28 791 €38 728 €35 557 €31 142 €
Podané27. 6. 202626. 6. 202523. 6. 202430. 6. 202328. 6. 202230. 6. 202128. 4. 202022. 3. 201926. 3. 201821. 3. 201729. 3. 201623. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
231. z 666 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2021598337
platiteľ od 1. 3. 2005
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podzámska 64, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 11. 2001
24 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 12890/N
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
93110 Prevádzka športových zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

36 zapísaných činností

  • - sprostredkovanie vystúpení umelcovod 2001
  • - nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autoraod 2001
  • - vydavateľská činnosťod 2001
  • - vedenie účtovnej evidencieod 2001
  • - činnosť ekonomického a organizačného poradenstvaod 2001
  • - reklamná a propagačná činnosťod 2001
  • - prevádzkovanie cestovnej kancelárieod 2001
  • - služby jedální-príprava a podávanie jedál vrátane nápojovod 2001
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prevádzka športových zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 15. 6. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 93110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025231. z 666
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prevádzka športových zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 2. 2010Nový spoločníkMgr. Ladislav Réti, podiel 100 %
  3. 1. 3. 2005Registrácia za platiteľa DPHSK2021598337
  4. 17. 12. 2004Presun sídlaPodzámska 64 Nitrapredtým Kláštorská 15 Nitra
  5. 5. 11. 2001Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prevádzka športových zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36544451

Tralaland servis, s.r.o. – tržby 76 tis. € – IČO 36544451