SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36606804

ULTRAGYN s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2006
IČO
36606804
DIČ
2022185286
Sídlo
Obchodná 3576/3, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľJana Kuchtová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ULTRAGYN s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 5. 5. 2006. Vo vedení firmy: Jana Kuchtová. V roku 2025 mala firma tržby 217 tis. € (−3,4 %) a stratu 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať878. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
217 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2013
+107 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+11 %2015+13 %2016+1 %2017−4 %2018+13 %2019+1 %2020+9 %2021+6 %2022−1 %2023+10 %2024+24 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,3 %
  • Najlepší rok
    2024, +24 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,7 %
    −16,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -111,3 %
    −175,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -30,0 %
    −70,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    73,1 %
    +36,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby217 272 €224 981 €181 112 €163 924 €166 333 €157 059 €144 252 €143 238 €126 969 €132 891 €132 174 €116 540 €104 720 €
Výsledok hospodárenia−16 704 €20 291 €−5 468 €−15 385 €−35 114 €11 187 €−105 675 €21 409 €−4 658 €31 386 €34 765 €33 863 €21 746 €
Aktíva spolu55 689 €49 634 €48 595 €70 452 €66 601 €78 146 €68 773 €168 899 €148 336 €152 927 €120 419 €93 256 €62 654 €
Vlastné imanie15 004 €31 708 €11 417 €16 885 €32 270 €67 383 €56 197 €161 871 €140 462 €145 120 €113 734 €78 969 €45 105 €
Podané11. 3. 202628. 2. 20256. 3. 202421. 3. 202328. 2. 202223. 3. 202124. 3. 202030. 3. 201925. 3. 201821. 3. 201724. 3. 201630. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
878. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Obchodná 3576/3, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
5. 5. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 18076/V
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

33 zapísaných činností

  • lektorská a vzdelávacia činnosť v oblasti zdravotnej starostlivosti a zdravého životného štýluod 2006
  • organizovanie, usporadúvanie, zabezpečovanie, sprostredkovanie verejných spoločenských, kultúrnych, športových podujatí, kurzov, školení, seminárov a konferenciíod 2006
  • doprava do zdravotníckeho zariadenia alebo zo zdravotníckeho zariadeniaod 2006
  • prenájom a požičiavanie zdravotníckej technikyod 2006
  • opatrovateľská služba mimo poskytovania sociálnych služieb a zdravotných úkonovod 2006
  • poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu a zdravého stravovaniaod 2006
  • upratovacie práceod 2006
  • spracovanie údajovod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
32 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025878. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 11. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 3. 2025Nový spoločníkAbrug, s. r. o., podiel 100 %
  3. 10. 7. 2019Presun sídlaObchodná 3576/3 Michalovcepredtým Námestie Osloboditeľov 25 Michalovce
  4. 11. 1. 2007Nový člen vedeniaJana Kuchtová, konateľ
  5. 5. 5. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36606804

ULTRAGYN s.r.o. – tržby 217 tis. € – IČO 36606804