SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36760617

GIST Consulting, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2007
IČO
36760617
DIČ
2022359581
Sídlo
Kysucká cesta 3, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Milan Přibyl+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GIST Consulting, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 31. 3. 2007. Vo vedení firmy: Milan Přibyl a Roman Šatalík. V roku 2025 mala firma tržby 58 tis. € (−30,3 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1063. z 1 682 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
58 tis. €
Za rok
−30 %
Od 2013
+4 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+87 %2015−32 %2016−5 %2017+33 %2018−35 %2019−0 %2020−6 %2021−23 %2022+9 %2023+6 %2024+68 %2025−30 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,3 %
  • Najlepší rok
    2014, +87 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,2 %
    −16,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,8 %
    −37,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,7 %
    −26,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    16,9 %
    −10,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby58 348 €83 743 €49 722 €46 828 €43 058 €55 888 €59 424 €59 443 €91 289 €68 446 €71 904 €105 253 €56 230 €
Výsledok hospodárenia3 056 €18 433 €983 €4 916 €3 943 €12 618 €2 249 €6 414 €19 111 €7 686 €6 290 €13 774 €−5 722 €
Aktíva spolu53 799 €57 022 €29 833 €28 577 €23 226 €35 007 €34 433 €38 199 €81 257 €56 278 €44 665 €41 624 €25 122 €
Vlastné imanie44 708 €41 651 €23 218 €22 236 €17 320 €13 377 €759 €−1 490 €−7 904 €−27 015 €−34 700 €−40 990 €−54 763 €
Podané23. 2. 202624. 2. 202519. 2. 202417. 2. 202324. 2. 202225. 2. 202128. 2. 20205. 3. 20192. 3. 201816. 2. 20177. 3. 201624. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1063. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022359581
platiteľ od 1. 6. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kysucká cesta 3, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 3. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 18822/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2007
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autoromod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251063. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

23 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 23.

História zmien

Posledná zmena 23. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 23. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 11. 2023Nový spoločníkGIST Consulting, s.r.o., podiel 100 %
  3. 1. 6. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022359581
  4. 31. 3. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36760617

GIST Consulting, s.r.o. – tržby 58 tis. € – IČO 36760617