SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46955313

TONER – kancelárska technika s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2012
IČO
46955313
DIČ
2023666524
Sídlo
Suvorovova 36, 010 01 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Jaroslav Kmeť

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TONER – kancelárska technika s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 21. 12. 2012. Vo vedení firmy: Jaroslav Kmeť. V roku 2024 mala firma tržby 58 tis. € a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať40. z 81 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2024
5 tis. €
Za rok
—
−2 tis.02 tis.4 tis.6 tis.2015strata2016strata2017strata2020—2021—2022—2023—2024—
  • Stratové roky
    3 z 8
  • Najslabší rok
    2015, strata 480 €

Ukazovatele 2024

  • Marža
    8,6 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920182017201620152014
Tržby58 431 €——————————
Výsledok hospodárenia5 029 €0 €0 €0 €0 €——−480 €−480 €−480 €—
Aktíva spolu7 637 €3 560 €3 560 €3 560 €3 560 €3 560 €3 560 €4 040 €4 520 €5 000 €5 000 €
Vlastné imanie5 029 €3 560 €3 560 €3 560 €3 560 €3 560 €3 560 €3 560 €4 040 €4 520 €5 000 €
Podané5. 9. 20256. 3. 202427. 3. 202329. 3. 202230. 11. 202129. 6. 20201. 4. 201919. 3. 20186. 3. 201711. 3. 201611. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
40. z 81 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023666524
platiteľ od 1. 8. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Suvorovova 36, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 58059/L
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Kovoobrábanieod 2012
  • Zámočníctvood 2012
  • Administratívne službyod 2012
  • Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechanikyod 2012
  • Reklamné a marketingové službyod 2012
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202440. z 81
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 9. 2025 · 3 záznamy

  1. 5. 9. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 1. 8. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2023666524
  3. 21. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46955313

TONER – kancelárska technika s.r.o. – tržby 58 tis. € – IČO 46955313