SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36778192

STOKI TRANS s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2007
IČO
36778192
DIČ
2022385178
Sídlo
Športová 1260/51, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľIbolya Wéber+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STOKI TRANS s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 17. 5. 2007. Vo vedení firmy: Ibolya Wéber a Csaba Rácz. V roku 2025 mala firma tržby 302 tis. € (−60,8 %) a stratu 819 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať34. z 76 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
302 tis. €
Za rok
−61 %
Od 2013
−60 %
01 mil.2 mil.2013—2014−2 %2015−24 %2016+23 %2017+20 %2018+2 %2019+10 %2020+10 %2021+38 %2022+16 %2023−48 %2024−9 %2025−61 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,4 %
  • Najlepší rok
    2021, +38 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,3 %
    −1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -5,9 %
    −11,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,9 %
    −8,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,9 %
    −24,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby301 776 €770 513 €847 970 €1 637 953 €1 418 063 €1 031 007 €933 347 €846 375 €833 337 €693 746 €562 056 €739 957 €757 322 €
Výsledok hospodárenia−819 €7 478 €3 037 €38 685 €34 302 €22 069 €8 731 €7 889 €11 267 €11 190 €9 376 €9 972 €2 554 €
Aktíva spolu16 601 €207 938 €221 202 €462 718 €375 673 €248 695 €217 320 €221 214 €212 280 €244 822 €196 235 €292 127 €247 069 €
Vlastné imanie13 962 €124 876 €117 398 €174 241 €135 555 €101 253 €79 184 €70 452 €62 563 €51 296 €40 106 €30 729 €20 757 €
Podané2. 2. 202627. 3. 20254. 3. 20248. 3. 202324. 3. 20228. 3. 20213. 3. 20206. 3. 201928. 3. 201821. 3. 201724. 2. 201611. 3. 201528. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
34. z 76 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022385178
platiteľ od 27. 6. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Športová 1260/51, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 5. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 20077/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
5231 Sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2007
  • prevádzkovanie garáží alebo odstavných plôch slúžiacich na umiestnenie najmenej piatich motorových vozidiel patriacich iným osobám než majiteľovi alebo nájomcovi nehnuteľnostiod 2007
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 tod 2007
  • organizovanie kurzov, seminárov, veľtrhov, školení, kultúrnych, športových a spoločenských podujatíod 2007
  • prenájom hnuteľných vecíod 2007
  • výkopové, zemné a demolačné práceod 2007
  • služby so stavebnými mechanizmamiod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5231), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202534. z 76
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

41 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 41.

História zmien

Posledná zmena 2. 2. 2026 · 6 záznamov

  1. 2. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 10. 2025Nový spoločníkIbolya Wéber, podiel 100 %
  3. 17. 10. 2025Nový člen vedeniaIbolya Wéber, konateľ
  4. 17. 10. 2025Nový člen vedeniaCsaba Rácz, konateľ
  5. 27. 6. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022385178
  6. 17. 5. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36778192

STOKI TRANS s.r.o. – tržby 302 tis. € – IČO 36778192