SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50374770

MM Sped s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Komárno · od 2016

predtým MM iuris 171 s.r.o. a 2 ďalšie názvy

IČO
50374770
DIČ
2120298059
Sídlo
Námestie Kossutha 3087/124, 945 01 Komárno
firmy v okolí

KonateľCsaba Rácz+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MM Sped s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, v registri od 16. 6. 2016. Vo vedení firmy: Csaba Rácz a Ibolya Wéber. V roku 2025 mala firma tržby 74 tis. € a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3639. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
74 tis. €
Za rok
×7366,8
025 tis.50 tis.75 tis.2017—2018+27 %2019−2 %2020+3 %2021+6 %2022+18 %2023+4 %2024−100 %2025×7366,8
  • Najlepší rok
    2025, ×7366,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    31,9 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    99,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    37,4 %
    +52,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    62,4 %
    −37,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby73 668 €10 €13 500 €13 000 €10 980 €10 380 €10 110 €10 288 €8 080 €—
Výsledok hospodárenia23 475 €−3 021 €−156 €360 €−1 124 €−832 €−422 €418 €1 595 €−2 015 €
Aktíva spolu62 795 €20 165 €22 581 €18 367 €8 992 €4 612 €5 373 €6 320 €5 645 €2 985 €
Vlastné imanie23 582 €107 €2 827 €2 982 €2 622 €3 746 €4 577 €4 998 €4 580 €2 985 €
Podané22. 6. 20261. 10. 202510. 6. 20245. 6. 202319. 5. 202219. 4. 202111. 5. 202012. 6. 20195. 4. 20189. 5. 2017
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3639. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120298059
platiteľ od 16. 3. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie Kossutha 3087/124, 945 01 Komárno
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 6. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 41698/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
Nobera s.r.o. · Bubor Trade s.r.o. · MM iuris 171 s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Komárno.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2016
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2016
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2016
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2016
  • vedenie účtovníctvaod 2016
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2016
  • administratívne službyod 2016
  • počítačové službyod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253639. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

80 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 80.

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 8. 2024Zmena obchodného menaMM Sped s.r.o.predtým Nobera s.r.o.
  3. 6. 8. 2024Nový spoločníkCsaba Rácz, podiel 50 %
  4. 6. 8. 2024Nový spoločníkIbolya Wéber, podiel 50 %
  5. 31. 7. 2024Nový člen vedeniaCsaba Rácz, konateľ
  6. 31. 7. 2024Nový člen vedeniaIbolya Wéber, konateľ
  7. 4. 4. 2024Zmena obchodného menaNobera s.r.o.predtým Bubor Trade s.r.o.
  8. 4. 4. 2024Presun sídlaNámestie Kossutha 3087/124 Komárnopredtým Jókaiho ulica 35/20 Komárno
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50374770

MM Sped s.r.o. – tržby 74 tis. € – IČO 50374770