SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36783129

Meva s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2007

predtým ALLTO TRANS, s.r.o.

IČO
36783129
DIČ
2022381735
Sídlo
Braneckého 179, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMgr. Ľudmila Oriešková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Meva s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 29. 5. 2007. Vo vedení firmy: Ľudmila Oriešková. V roku 2025 mala firma tržby 22 tis. € (−57,6 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4284. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
22 tis. €
Za rok
−58 %
Od 2013
−57 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014+123 %2015−18 %2016−33 %2017−37 %2018−42 %2019−10 %2020−29 %2021+96 %2022−36 %2023+50 %2024+92 %2025−58 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,8 %
  • Najlepší rok
    2014, +123 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    15,7 %
    −16,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,9 %
    −24,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,8 %
    −21,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,4 %
    −7,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby22 440 €52 913 €27 497 €18 279 €28 776 €14 707 €20 820 €23 109 €39 659 €63 256 €94 624 €115 724 €52 009 €
Výsledok hospodárenia3 522 €17 027 €4 460 €4 059 €14 881 €−2 803 €−106 €−977 €−20 752 €−10 722 €−13 473 €11 597 €−374 €
Aktíva spolu60 674 €61 781 €43 322 €36 919 €35 491 €23 482 €29 253 €32 077 €37 490 €48 799 €58 958 €62 145 €44 245 €
Vlastné imanie59 206 €55 684 €38 657 €34 197 €30 132 €15 251 €18 054 €18 160 €888 €9 640 €13 352 €26 825 €15 228 €
Podané24. 6. 202617. 6. 202526. 6. 202430. 3. 202329. 4. 202226. 5. 20219. 6. 202025. 2. 201910. 3. 201829. 3. 201729. 6. 201626. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4284. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
409 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022381735
platiteľ od 1. 6. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Braneckého 179, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 5. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 17859/R
Základné imanie
33 200 €
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
ALLTO TRANS, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

37 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • prenájom motorových vozidielod 2007
  • veľkoobchod a maloobchod s drevom, stavebnými materiálmi, náterovými hmotami, textíliami, porcelánom, drogériou, výrobkami z plastov, dreva, kože, kovu a sklaod 2007
  • prevádzkovanie parkoviskaod 2007
  • predaj nápojov na priamu konzumáciuod 2007
  • ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činnostíod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedálod 2007
  • predaj nápojov na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2007
  • predaj náhradných dielov na motorové vozidláod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254284. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

8 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 1. 2024Zmena obchodného menaMeva s. r. o.predtým ALLTO TRANS, s.r.o.
  3. 6. 1. 2024Presun sídlaBraneckého 179 Trenčínpredtým 289 Dolná Súča
  4. 10. 11. 2023Nový spoločníkMgr. Ľudmila Oriešková, podiel 100 %
  5. 29. 9. 2018Presun sídla289 Dolná Súčapredtým Braneckého 179 Trenčín
  6. 8. 1. 2016Presun sídlaBraneckého 179 Trenčínpredtým Dolná Súča 289 Dolná Súča
  7. 29. 5. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36783129

Meva s. r. o. – tržby 22 tis. € – IČO 36783129