SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44454911

priekopník, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2008

predtým prievozník, s. r. o.

IČO
44454911
DIČ
2022718852
Sídlo
Svätoplukova 2112/6, 911 05 Trenčín
firmy v okolí

KonateľJaroslav Martoň

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

priekopník, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 1. 11. 2008. Vo vedení firmy: Jaroslav Martoň. V roku 2025 mala firma tržby 19 tis. € (+5,0 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4413. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
19 tis. €
Za rok
+5 %
010 tis.20 tis.30 tis.2014—2015−63 %2016+37 %2017−54 %2018+39 %2019−32 %2020×4,22021−26 %2022+36 %2023+145 %2024−12 %2025+5 %
  • Najlepší rok
    2020, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,8 %
    +4,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,5 %
    +2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,0 %
    +2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,4 %
    −2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby18 941 €18 043 €20 455 €8 333 €6 139 €8 246 €1 983 €2 900 €2 082 €4 555 €3 318 €8 999 €—
Výsledok hospodárenia3 367 €2 316 €2 040 €1 007 €651 €1 368 €1 983 €869 €3 825 €2 963 €1 699 €3 952 €3 221 €
Aktíva spolu15 317 €11 825 €11 672 €6 404 €5 956 €1 774 €—10 620 €13 575 €12 713 €11 100 €10 775 €6 753 €
Vlastné imanie13 730 €10 363 €8 047 €6 007 €5 651 €1 368 €1 983 €9 769 €13 095 €12 233 €10 000 €8 301 €4 349 €
Podané15. 6. 202612. 6. 202514. 6. 202421. 6. 202322. 6. 202228. 6. 202129. 6. 20201. 4. 201930. 7. 201830. 6. 201729. 4. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4413. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
374 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svätoplukova 2112/6, 911 05 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 11. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 20896/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
prievozník, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností · 8 ukončených činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2008
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2015
  • Výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 2015
  • Výroba výrobkov zo slamy, šúpolia, prútia, korkuod 2015
  • Prípravné práce k realizácií stavbyod 2015
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254413. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 15. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 31. 3. 2015Zmena obchodného menapriekopník, s. r. o.predtým prievozník, s. r. o.
  3. 31. 3. 2015Nový spoločníkJaroslav Martoň, podiel 100 %
  4. 1. 11. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44454911

priekopník, s. r. o. – tržby 19 tis. € – IČO 44454911