SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36808334

HASKU servis, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36808334
DIČ
2022417375
Sídlo
Žatevná 12, 841 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľRóbert Haspra

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HASKU servis, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 24. 7. 2007. Vo vedení firmy: Róbert Haspra. V roku 2025 mala firma tržby 165 tis. € (−8,7 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať122. z 357 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
165 tis. €
Za rok
−9 %
Od 2014
−57 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015−19 %2016−39 %2017+64 %2018+52 %2019−68 %2020+18 %2021−19 %2022+30 %2023−19 %2024+20 %2025−9 %
  • Priemerný rast ročne
    −7,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +64 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,4 %
    +3,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -2,6 %
    +5,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    175,5 %
    +10,9 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby164 973 €180 640 €150 435 €186 162 €143 432 €176 223 €149 930 €464 336 €304 900 €186 198 €306 960 €380 310 €—
Výsledok hospodárenia−2 276 €−7 985 €−581 €2 691 €−24 856 €−8 215 €−2 411 €928 €2 600 €−160 838 €−8 968 €−986 €−3 342 €
Aktíva spolu88 566 €99 918 €80 637 €125 546 €105 916 €118 378 €136 600 €152 737 €125 447 €566 090 €433 037 €126 976 €146 151 €
Vlastné imanie−66 886 €−64 610 €−56 624 €−56 043 €−58 734 €−33 878 €−25 663 €−23 252 €−24 180 €−160 138 €−8 268 €−3 628 €−2 642 €
Podané29. 3. 202618. 3. 202526. 3. 202428. 3. 202329. 3. 202230. 3. 20217. 4. 202028. 3. 201928. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201631. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
122. z 357 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022417375
platiteľ od 15. 8. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Žatevná 12, 841 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 7. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 47070/B
Základné imanie
10 390 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43320 Stolárske práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • inžinierska činnosť - obstarávateľská činnosť v stavebníctve,od 2007
  • automatizované spracovanie údajov,od 2007
  • prenájom motorových vozidiel,od 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností,od 2007
  • upratovacie a čistiace práce,od 2007
  • prípravné práce pre stavbu - zemné, búracie a demolačné práce bez použitia výbušnín,od 2007
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností,od 2007
  • lepenie fólií v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Stolárske práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025122. z 357
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (stolárske práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 3. 2010Nový spoločníkRóbert Haspra, podiel 100 %
  3. 24. 7. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia stolárske práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36808334

HASKU servis, s.r.o. – tržby 165 tis. € – IČO 36808334