SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36829650

CONTEST s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36829650
DIČ
2022452124
Sídlo
Odborárska 52, 831 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľJuraj Kellyér

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CONTEST s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 8. 9. 2007. Vo vedení firmy: Juraj Kellyér. V roku 2025 mala firma tržby 289 tis. € (−41,2 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať28. z 327 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
289 tis. €
Za rok
−41 %
Od 2013
+26 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−6 %2015+83 %2016+34 %2017−57 %2018−4 %2019+88 %2020−72 %2021+135 %2022−10 %2023+105 %2024+0 %2025−41 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,9 %
  • Najlepší rok
    2021, +135 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,4 %
    −2,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,1 %
    −46,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,6 %
    −10,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,8 %
    +0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby289 471 €492 104 €490 836 €239 266 €267 272 €113 781 €411 717 €219 573 €229 032 €528 220 €394 076 €215 152 €230 064 €
Výsledok hospodárenia21 523 €47 629 €16 438 €−2 716 €29 527 €−110 059 €2 698 €282 €3 491 €12 974 €56 030 €2 361 €3 801 €
Aktíva spolu385 057 €288 701 €256 344 €149 098 €126 324 €128 978 €201 701 €297 748 €281 023 €328 740 €184 559 €106 650 €108 298 €
Vlastné imanie89 324 €67 801 €20 172 €3 734 €6 450 €−23 077 €86 982 €84 284 €84 002 €80 511 €67 537 €11 507 €9 146 €
Podané29. 6. 202630. 3. 20251. 7. 202428. 6. 20239. 3. 202210. 2. 20214. 6. 202028. 3. 201926. 3. 201827. 6. 201728. 1. 201627. 3. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
28. z 327 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022452124
platiteľ od 15. 11. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Odborárska 52, 831 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 47778/B
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
90040 Prevádzka kultúrnych zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

46 zapísaných činností

  • prípravné práce pre stavbu - zemné, výkopové a búracie práce,od 2007
  • obstarávateľské služby v stavebníctve - inžinierska činnosť,od 2007
  • spracovanie projektov pre štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • zhotovovanie web stránok v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • poskytovanie software-predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,od 2007
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • upratovacie práce,od 2007
  • prenájom strojov, prístrojov a výpočtovej techniky,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prevádzka kultúrnych zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
25 zmlúv
spolu 810 tis. € · posledná 21. 11. 2024

Posledné zmluvy

  • Úrad vlády SRZMLUVA O DIELO A LICENČNÁ ZMLUVA171 tis. €21. 11. 2024
  • Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SRZmluva o dielo č. 027075/MZV52 tis. €20. 2. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90040), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202528. z 327
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prevádzka kultúrnych zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

22 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 22.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJuraj Kellyér
  3. 20. 7. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJuraj Kellyér
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJuraj Kellyér
  5. 18. 8. 2016Presun sídlaOdborárska 52 Bratislavapredtým Pestovateľská ul. č.2 Bratislava
  6. 14. 5. 2013Nový spoločníkJuraj Kellyér, podiel 100 %
  7. 15. 11. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022452124
  8. 8. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prevádzka kultúrnych zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36829650

CONTEST s.r.o. – tržby 289 tis. € – IČO 36829650