SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50260456

KONGRESY, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2016
IČO
50260456
DIČ
2120253410
Sídlo
Kopanice 3574/10, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľJuraj Kellyér

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KONGRESY, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 12. 4. 2016. Vo vedení firmy: Juraj Kellyér. V roku 2025 mala firma tržby 113 tis. € (+126,8 %) a zisk 81 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať29. z 73 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
113 tis. €
Za rok
+127 %
050 tis.100 tis.150 tis.2016—2017+227 %2018−16 %2019+16 %2020−98 %2021×14,72022−49 %2023−64 %2024×48,32025+127 %
  • Najlepší rok
    2024, ×48,3

Ukazovatele 2025

  • Marža
    72,2 %
    −3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    47,8 %
    +5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    43,0 %
    +3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    10,0 %
    +3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016
Tržby112 838 €49 748 €1 030 €2 872 €5 583 €380 €19 753 €17 012 €20 180 €6 164 €
Výsledok hospodárenia81 477 €37 653 €208 €1 038 €3 622 €−353 €12 296 €11 444 €14 138 €4 066 €
Aktíva spolu189 466 €95 756 €51 475 €51 469 €50 790 €46 591 €47 170 €34 648 €26 062 €10 386 €
Vlastné imanie170 588 €89 111 €51 458 €51 250 €50 213 €46 591 €46 944 €34 648 €23 204 €9 066 €
Podané9. 6. 202630. 3. 202528. 6. 20249. 6. 202328. 2. 202226. 2. 20214. 6. 202026. 3. 201926. 10. 201826. 10. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
29. z 73 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
22 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120253410
platiteľ od 13. 10. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopanice 3574/10, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 4. 2016
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 110621/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
26309 Výroba ostatných komunikačných zariadení
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontrolyod 2016
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2016
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2016
  • Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatíod 2016
  • Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2016
  • Počítačové službyod 2016
  • Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamovod 2016
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných komunikačných zariadení — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 200 tis. € · posledná 15. 10. 2024

Posledné zmluvy

  • Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republikyRámcová dohoda na poskytovanie prenájmu profesionálnej tlmočníckej techniky a služieb technickej obsluhy200 tis. €15. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 26309), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202529. z 73
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných komunikačných zariadení).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 9. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 10. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2120253410
  3. 5. 10. 2024Zápis konečného užívateľa výhodJuraj Kellyér
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodJuraj Kellyér
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodJuraj Kellyér
  6. 12. 4. 2016Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných komunikačných zariadení s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50260456

KONGRESY, s.r.o. – tržby 113 tis. € – IČO 50260456