SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36836231

CLIP CENTRUM, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2007
IČO
36836231
DIČ
2022447581
Sídlo
J.Hollého 5, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľMgr. Ľudmila Hurajová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CLIP CENTRUM, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 21. 9. 2007. Vo vedení firmy: Ľudmila Hurajová. V roku 2025 mala firma tržby 52 tis. € (−6,8 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1024. z 2 741 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
52 tis. €
Za rok
−7 %
050 tis.100 tis.2013—2014×5,42015−42 %2016−70 %2017+14 %2018+163 %2019−41 %2020−37 %2021+63 %2022+8 %2023×5,12024−32 %2025−7 %
  • Najlepší rok
    2014, ×5,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,1 %
    −2,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -3,4 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    195,2 %
    +5,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby51 871 €55 629 €81 630 €16 141 €14 953 €9 185 €14 665 €24 888 €9 465 €8 333 €28 164 €48 144 €8 869 €
Výsledok hospodárenia−3 665 €−2 811 €−430 €−16 343 €−8 022 €−10 749 €−8 523 €3 258 €−17 716 €−19 582 €598 €3 548 €−4 018 €
Aktíva spolu108 801 €110 726 €117 819 €123 653 €97 483 €107 204 €120 445 €130 997 €108 798 €126 533 €155 907 €163 077 €136 587 €
Vlastné imanie−103 561 €−99 896 €−97 085 €−96 652 €−80 310 €−72 288 €−61 539 €−53 016 €−55 314 €−37 598 €−18 017 €−18 615 €−22 162 €
Podané28. 6. 202627. 6. 202527. 6. 202422. 6. 20237. 6. 202228. 3. 202117. 3. 202024. 6. 20192. 7. 201829. 6. 201730. 6. 201628. 6. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1024. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022447581
platiteľ od 15. 3. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
J.Hollého 5, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 9. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 20666/T
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • administrácia testovania zručností subjektovod 2007
  • poskytovanie internetových služiebod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2007
  • marketingod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251024. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 9. 2016Presun sídlaJ.Hollého 5 Trnavapredtým Markovičova 1/A Trnava
  3. 14. 5. 2010Nový spoločníkMgr. Ľudmila Hurajová, podiel 100 %
  4. 15. 3. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022447581
  5. 21. 9. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36836231

CLIP CENTRUM, s.r.o. – tržby 52 tis. € – IČO 36836231