SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54172080

MAMILA Education s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2021
IČO
54172080
DIČ
2121591736
Sídlo
Ulica Hospodárska 3615/63, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Polok+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MAMILA Education s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 27. 10. 2021. Vo vedení firmy: Martin Polok a Andrea Poloková. V roku 2025 mala firma tržby 59 tis. € (+20,4 %) a zisk 52 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať947. z 2 741 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
59 tis. €
Za rok
+20 %
Od 2021
+176 %
020 tis.40 tis.60 tis.2021—2022+81 %2023+26 %2024+0 %2025+20 %
  • Najlepší rok
    2022, +81 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    88,5 %
    +8,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    90,5 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    90,5 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,0 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby59 303 €49 254 €49 022 €38 788 €21 470 €
Výsledok hospodárenia52 467 €39 458 €41 506 €32 580 €17 839 €
Aktíva spolu57 967 €44 996 €50 008 €43 843 €25 987 €
Vlastné imanie57 967 €44 958 €47 006 €38 080 €22 839 €
Podané4. 1. 20262. 1. 20254. 2. 202427. 2. 202327. 2. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
947. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121591736
platiteľ od 8. 11. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica Hospodárska 3615/63, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 10. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 50260/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Vedenie účtovníctvaod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2021
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025947. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 4. 1. 2026 · 2 záznamy

  1. 4. 1. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 10. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54172080

MAMILA Education s. r. o. – tržby 59 tis. € – IČO 54172080