SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36865478

MUDr. Iveta Kramárová, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sereď · od 2009

predtým MUDr. Elena Gáletová, s.r.o.

IČO
36865478
DIČ
2022918601
Sídlo
Veterná 3136/19, 926 01 Sereď
firmy v okolí

KonateľMUDr. Iveta Kramárová

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MUDr. Iveta Kramárová, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Sereď, v registri od 11. 11. 2009. Vo vedení firmy: Iveta Kramárová. V roku 2025 mala firma tržby 256 tis. € (+6,2 %) a zisk 63 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať320. z 1 531 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
256 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2014
+217 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+11 %2016+1 %2017+2 %2018+5 %2019+15 %2020+14 %2021+19 %2022+9 %2023+30 %2024+12 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,1 %
  • Najlepší rok
    2023, +30 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    24,6 %
    −6,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    31,9 %
    −19,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,8 %
    −4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,3 %
    −11,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby256 015 €241 065 €215 425 €165 161 €151 303 €127 230 €111 201 €96 506 €91 977 €90 050 €89 570 €80 760 €—
Výsledok hospodárenia62 891 €74 415 €64 060 €24 284 €−17 212 €7 618 €2 282 €3 636 €2 318 €4 338 €1 345 €1 547 €603 €
Aktíva spolu374 736 €350 847 €360 316 €73 052 €34 034 €79 114 €84 886 €46 708 €52 802 €43 026 €64 474 €52 489 €56 911 €
Vlastné imanie197 318 €144 425 €109 065 €45 005 €20 721 €37 933 €30 315 €28 033 €24 397 €22 079 €17 741 €16 396 €14 849 €
Podané28. 2. 202618. 2. 202526. 2. 202431. 3. 202331. 3. 20225. 8. 20212. 11. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201629. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
320. z 1 531 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
2 telefóny · 2 e-maily firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Veterná 3136/19, 926 01 Sereď
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 11. 2009
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 24631/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86210 Činnosti všeobecnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MUDr. Elena Gáletová, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Sereď.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • Prenájom nehnuteľností bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2009
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - ambulancie v kategórii lekár v špecializačnom odbore dorastové lekárstvo, všeobecné lekárstvood 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti všeobecnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
40 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—18. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025320. z 1 531
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti všeobecnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 28. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2022Zmena obchodného menaMUDr. Iveta Kramárová, s. r. o.predtým MUDr. Elena Gáletová, s.r.o.
  3. 1. 1. 2022Presun sídlaVeterná 3136/19 Sereďpredtým Dlhá 18/2329 Sereď
  4. 1. 1. 2022Nový člen vedeniaMUDr. Iveta Kramárová, konateľ
  5. 11. 11. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti všeobecnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36865478

MUDr. Iveta Kramárová, s. r. o. – tržby 256 tis. € – IČO 36865478