SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43818170

FejAnd s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ružomberok · od 2007

predtým LETI, s. r. o.

IČO
43818170
DIČ
2022500689
Sídlo
Zarevúca 257/21, 034 01 Ružomberok
firmy v okolí

KonateľSarkis Petrosjan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FejAnd s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, v registri od 14. 12. 2007. Vo vedení firmy: Sarkis Petrosjan. V roku 2025 mala firma tržby 36 tis. € (−22,2 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2359. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
36 tis. €
Za rok
−22 %
020 tis.40 tis.60 tis.2015—2016+89 %2017+26 %2018+108 %2019+26 %2020−35 %2021−3 %2022−13 %2023+40 %2024+22 %2025−22 %
  • Najlepší rok
    2018, +108 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -13,7 %
    −16,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -48,2 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    138,1 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby35 553 €45 671 €37 403 €26 800 €30 684 €31 495 €48 773 €38 774 €18 625 €14 790 €7 805 €——
Výsledok hospodárenia−4 888 €1 429 €−1 415 €−12 780 €−7 384 €1 349 €−2 176 €5 002 €659 €1 452 €1 508 €−480 €0 €
Aktíva spolu10 136 €6 631 €6 643 €6 209 €3 853 €11 700 €11 832 €11 276 €2 758 €991 €1 605 €40 €39 €
Vlastné imanie−3 862 €1 026 €−403 €1 012 €−3 208 €4 175 €2 828 €−9 996 €−14 999 €−35 659 €−67 110 €−68 618 €−68 272 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 20191. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201616. 4. 201510. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2359. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zarevúca 257/21, 034 01 Ružomberok
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 12. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 19894/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
LETI, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ružomberok.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • pohostinská činnosťod 2007
  • prevádzkovanie kultúrnych a zábavných zariadení a organizovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných podujatíod 2007
  • prenájom hnuteľných vecíod 2007
  • skladovanie a súvisiace činnostiod 2007
  • vedenie cudzieho motorového vozidlaod 2007
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2007
  • neverejná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami do 9 miest vrátane vodičaod 2007
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia a predaj na priamu konzumáciuod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 19. 4. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252359. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 3. 2019Presun sídlaZarevúca 257/21 Ružomberokpredtým Pod Skalami 2197 Ružomberok
  3. 11. 8. 2017Nový spoločníkSarkis Petrosjan, podiel 100 %
  4. 26. 6. 2017Nový člen vedeniaSarkis Petrosjan, konateľ
  5. 24. 12. 2014Zmena obchodného menaFejAnd s.r.o.predtým LETI, s. r. o.
  6. 24. 12. 2014Presun sídlaPod Skalami 2197 Ružomberokpredtým Hurbanova 5117/5 Ružomberok
  7. 14. 12. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43818170

FejAnd s.r.o. – tržby 36 tis. € – IČO 43818170