SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50012355

Kaprál, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ružomberok · od 2015
IČO
50012355
DIČ
2120152628
Sídlo
Tatranská cesta 155/32, 034 01 Ružomberok
firmy v okolí

KonateľAugustín Petrušek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Kaprál, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, v registri od 11. 11. 2015. Vo vedení firmy: Augustín Petrušek. V roku 2025 mala firma tržby 46 tis. € (+91,1 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2111. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
46 tis. €
Za rok
+91 %
020 tis.40 tis.60 tis.2015—2016×11,72017+30 %2018−26 %2019+15 %2020−30 %2021+9 %2022−4 %2023−20 %2024−11 %2025+91 %
  • Najlepší rok
    2016, ×11,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,4 %
    −2,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    27,3 %
    +13,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    32,1 %
    −54,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720162015
Tržby45 522 €23 816 €26 902 €33 435 €34 688 €31 748 €45 617 €39 744 €53 475 €41 030 €3 511 €
Výsledok hospodárenia3 364 €2 261 €1 504 €−828 €978 €−302 €399 €−607 €1 774 €1 595 €379 €
Aktíva spolu12 311 €16 657 €16 404 €20 758 €12 312 €19 016 €21 771 €22 251 €22 491 €9 555 €6 420 €
Vlastné imanie8 364 €2 261 €6 504 €8 596 €9 424 €8 446 €8 540 €8 141 €8 748 €6 974 €5 379 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202330. 6. 202229. 6. 202127. 10. 20202. 7. 20198. 8. 201813. 7. 201729. 6. 2016
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2111. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2120152628
platiteľ od 21. 10. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tatranská cesta 155/32, 034 01 Ružomberok
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 11. 2015
10 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 64566/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ružomberok.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2015
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2015
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2015
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2015
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2015
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2015
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním inych než základných služieb spojených s prenájmomod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252111. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 10. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2120152628
  3. 11. 11. 2015Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50012355

Kaprál, s. r. o. – tržby 46 tis. € – IČO 50012355