SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43824803

Mayo Design s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
43824803
DIČ
2022477237
Sídlo
Plynárenská 3, 821 09 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Borguľa

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Mayo Design s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 7. 11. 2007. Vo vedení firmy: Marek Borguľa. V roku 2025 mala firma tržby 122 tis. € (+154,1 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať761. z 4 458 v odvetví
3/5

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
122 tis. €
Za rok
+154 %
Od 2013
+146 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−25 %2015+15 %2016+37 %2017+4 %2018−39 %2019+39 %2020−49 %2021+18 %2022+61 %2023+19 %2024−19 %2025+154 %
  • Najlepší rok
    2025, +154 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,4 %
    −23,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,3 %
    −6,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,0 %
    −6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    24,6 %
    +16,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby121 724 €47 908 €58 866 €49 462 €30 789 €26 057 €51 292 €36 900 €60 833 €58 296 €42 483 €36 973 €49 462 €
Výsledok hospodárenia6 528 €13 643 €7 666 €4 470 €4 567 €2 340 €5 290 €3 479 €5 180 €25 337 €17 381 €8 411 €11 644 €
Aktíva spolu162 179 €125 650 €117 303 €109 521 €101 932 €103 800 €106 757 €93 371 €114 846 €119 387 €78 348 €42 449 €41 923 €
Vlastné imanie122 350 €115 822 €102 179 €94 513 €90 043 €85 476 €83 136 €77 847 €81 111 €75 931 €50 593 €33 213 €24 802 €
Podané29. 6. 202629. 5. 202511. 6. 20241. 6. 202322. 6. 202211. 6. 202129. 5. 202029. 5. 20191. 6. 201810. 4. 201726. 5. 201614. 4. 201521. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
761. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022477237
platiteľ od 1. 1. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Plynárenská 3, 821 09 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 11. 2007
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 48810/B
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,od 2007
  • poskytovanie úverov z vlastných zdrojov nebankovým spôsobom,od 2007
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • administratívne práce vrátane kopírovacích služieb,od 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2007
  • technicko-organizačné zabezpečenie kurzov, seminárov, školení a výstav v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • techniko-organizačné zabezpečenie kultúrnych, spoločenských, umeleckých a športových podujatí v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 15. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025761. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 4. 2022Presun sídlaPlynárenská 3 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Čiernovodská 1 Bratislava
  3. 1. 1. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022477237
  4. 7. 11. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43824803

Mayo Design s.r.o. – tržby 122 tis. € – IČO 43824803