SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/50447122

Západoslovenská správcovská s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2017

predtým Reality Úsmev s. r. o.

IČO
50447122
DIČ
2120427518
Sídlo
Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľIng. Lukáš Tóth

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Západoslovenská správcovská s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 1. 2. 2017. Vo vedení firmy: Lukáš Tóth. V roku 2025 mala firma tržby 123 tis. € (+18,9 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať754. z 4 458 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

9 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
123 tis. €
Za rok
+19 %
Od 2017
+496 %
050 tis.100 tis.150 tis.2017—2018+95 %2019−25 %2020+33 %2021−37 %2022−82 %2023×11,42024+105 %2025+19 %
  • Najlepší rok
    2023, ×11,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,2 %
    −0,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    36,3 %
    −16,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,6 %
    −10,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    21,1 %
    −4,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017
Tržby123 101 €103 572 €50 596 €4 444 €25 131 €39 999 €30 182 €40 270 €20 650 €
Výsledok hospodárenia7 624 €7 020 €86 €−516 €−211 €170 €−88 €773 €1 161 €
Aktíva spolu26 644 €18 073 €6 455 €6 347 €8 414 €11 974 €13 019 €21 121 €19 060 €
Vlastné imanie21 020 €13 394 €6 374 €6 289 €6 806 €7 016 €6 846 €6 934 €6 161 €
Podané12. 3. 20268. 2. 202517. 1. 20244. 5. 202310. 3. 202231. 3. 20214. 4. 202028. 5. 201930. 3. 2018
Nesedí číslo alebo chýba rok?
754. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 9 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2120427518
platiteľ od 15. 1. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Doležalova 3424/15C, 821 04 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2017
9 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 176142/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
0 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Reality Úsmev s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností · 19 ukončených činností

  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2019
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2023
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2023
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2023
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2023
  • Vedenie účtovníctvaod 2023
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2023
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecíod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
43 zmlúv
spolu 3 tis. € · posledná 14. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto GabčíkovoDodatok č. 1 K zmluve o výkone správy—14. 10. 2026
  • Obec HoliceDodatok č. 1 k Zmluve o výkone správy—19. 8. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 2/1000248720 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—1. 6. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 2/1000243764 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—12. 2. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 2/1000243768 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—12. 2. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 2/1000243144 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—3. 2. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 2/1000243140 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—3. 2. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 2/1000243135 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—3. 2. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025754. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

799 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 799.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 9 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 2. 2024Presun sídlaDoležalova 3424/15C Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Sídlisko Platan 2967/5 Šamorín
  3. 15. 1. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2120427518
  4. 17. 11. 2023Presun sídlaSídlisko Platan 2967/5 Šamorínpredtým Karpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Rača
  5. 27. 11. 2021Zmena obchodného menaZápadoslovenská správcovská s. r. o.predtým Reality Úsmev s. r. o.
  6. 27. 11. 2021Nový spoločníkIng. Lukáš Tóth, podiel 50 %
  7. 27. 11. 2021Nový spoločníkJUDr. Judita Eleková, podiel 50 %
  8. 29. 6. 2018Nový člen vedeniaIng. Lukáš Tóth, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/50447122

Západoslovenská správcovská s. r. o. – tržby 123 tis. € – IČO 50447122