SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/43956033

Profi MK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2008
IČO
43956033
DIČ
2022524570
Sídlo
Limbová 3059/24, 010 07 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Martin Korček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Profi MK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 24. 1. 2008. Vo vedení firmy: Martin Korček. V roku 2025 mala firma tržby 312 tis. € (−1,5 %) a zisk 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať601. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
312 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
+378 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−37 %2016+130 %2017−4 %2018−4 %2019+71 %2020−16 %2021−21 %2022+124 %2023+10 %2024+28 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    +13,9 %
  • Najlepší rok
    2016, +130 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,0 %
    +1,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    12,0 %
    −2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,4 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    38,1 %
    −17,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620142013
Tržby311 575 €316 223 €246 147 €223 291 €99 818 €125 725 €150 167 €87 680 €91 295 €94 923 €41 337 €65 227 €
Výsledok hospodárenia15 616 €12 179 €27 250 €14 532 €3 620 €2 427 €2 606 €4 625 €14 734 €18 324 €3 698 €22 311 €
Aktíva spolu210 560 €185 396 €126 888 €80 228 €66 936 €60 348 €39 042 €54 631 €52 025 €19 401 €34 278 €51 604 €
Vlastné imanie130 361 €82 845 €−26 594 €53 316 €51 909 €42 289 €39 361 €41 380 €36 755 €13 102 €−18 655 €−12 603 €
Podané17. 2. 202617. 3. 202525. 3. 202426. 3. 202324. 3. 202222. 3. 202118. 3. 202029. 3. 201919. 3. 201829. 3. 201730. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
601. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022524570
platiteľ od 27. 2. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Limbová 3059/24, 010 07 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 1. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 20091/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
  • prenájom automobilovod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • vedenie účtovníctvaod 2008
  • faktoring a forfaitingod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025601. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 17. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 17. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 2. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Martin Korček
  3. 26. 1. 2010Nový spoločníkMartin Korček, podiel 100 %
  4. 27. 2. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022524570
  5. 24. 1. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/43956033

Profi MK, s.r.o. – tržby 312 tis. € – IČO 43956033