SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46912975

PROFINEL s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2012
IČO
46912975
DIČ
2023660958
Sídlo
Trenčianska 1589/4, 010 08 Žilina
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Serafin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PROFINEL s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 14. 12. 2012. Vo vedení firmy: Juraj Serafin. V roku 2025 mala firma tržby 356 tis. € (+59,6 %) a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať542. z 2 869 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
356 tis. €
Za rok
+60 %
Od 2014
+913 %
0200 tis.400 tis.2014—2015+75 %2016+138 %2017−59 %2018+51 %2019−15 %2020−21 %2021−16 %2022+27 %2023+17 %2024+192 %2025+60 %
  • Najlepší rok
    2024, +192 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -2,0 %
    −17,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -25,9 %
    −124,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -4,5 %
    −27,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,5 %
    +5,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby355 532 €222 788 €76 274 €65 199 €51 392 €61 066 €76 842 €90 695 €60 056 €145 939 €61 275 €35 110 €—
Výsledok hospodárenia−7 206 €34 562 €−8 272 €243 €−32 105 €2 246 €13 188 €999 €6 373 €714 €−14 428 €−1 906 €128 €
Aktíva spolu159 290 €152 165 €107 379 €59 034 €46 563 €92 810 €66 312 €38 718 €27 887 €58 456 €36 139 €25 151 €5 983 €
Vlastné imanie27 851 €35 056 €494 €8 766 €8 523 €40 628 €38 382 €25 193 €24 194 €17 821 €17 107 €3 535 €4 840 €
Podané30. 6. 20263. 7. 202514. 6. 202430. 6. 202325. 6. 202230. 6. 20212. 11. 202026. 6. 201924. 6. 20186. 5. 20177. 6. 201625. 6. 201529. 5. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
542. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023660958
platiteľ od 14. 8. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trenčianska 1589/4, 010 08 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 12. 2012
13 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 57992/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2012
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2012
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výrobyod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2012
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2012
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja koknečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2012
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených elektrických zariadeníod 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 773 tis. € · posledná 7. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Energetická spoločnosť mesta Žilina, s. r. o.Zmluva o dielo - FVE 90 kW a batériové úložisko 180 kWh MsÚ Žilina214 tis. €7. 9. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasZMLUVA O DIELO467 tis. €29. 12. 2025
  • Energetická spoločnosť mesta Žiliny, s. r. o.Zmluva o dielo55 tis. €4. 7. 2024
  • Energetická spoločnosť mesta Žiliny, s. r. o.Zmluva o dielo na zhotovenie projektovej dokumentácie a výkon odborného autorského dohľadu13 tis. €5. 4. 2024
  • Energetická spoločnosť mesta Žiliny, s. r. o.Zmluva o dielo na zhotovenie projektovej dokumentácie a výkon odborného autorského dohľadu9 tis. €5. 4. 2024
  • Energetická spoločnosť mesta Žiliny, s. r. o.Zmluva o dielo na zhotovenie projektovej dokumentácie a výkon odborného autorského dohľadu8 tis. €5. 4. 2024
  • Energetická spoločnosť mesta Žiliny, s. r. o.Zmluva o dielo na zhotovenie projektovej dokumentácie a výkon odborného autorského dohľadu8 tis. €5. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025542. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 12. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Juraj Serafin
  3. 14. 8. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2023660958
  4. 14. 12. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46912975

PROFINEL s.r.o. – tržby 356 tis. € – IČO 46912975