SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44000219

TOBSTA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44000219
DIČ
2022574345
Sídlo
Andreja Mráza 9, 821 03 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMichal Tobolka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TOBSTA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 19. 3. 2008. Vo vedení firmy: Michal Tobolka a Július Stano. V roku 2025 mala firma tržby 163 tis. € (+58,0 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2891. z 15 643 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
163 tis. €
Za rok
+58 %
Od 2013
+31 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−47 %2015+21 %2016+17 %2017+8 %2018+1 %2019+36 %2020−48 %2021+76 %2022+9 %2023+0 %2024−25 %2025+58 %
  • Priemerný rast ročne
    +2,2 %
  • Najlepší rok
    2021, +76 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,4 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    4,4 %
    +1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,2 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,5 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby163 061 €103 212 €138 116 €137 433 €126 525 €71 697 €138 506 €101 480 €100 439 €93 169 €79 785 €66 067 €124 942 €
Výsledok hospodárenia5 538 €3 772 €5 116 €4 998 €4 360 €4 317 €650 €1 429 €3 534 €2 859 €1 516 €93 €−3 413 €
Aktíva spolu131 923 €131 309 €130 802 €128 267 €139 003 €136 543 €124 435 €148 022 €147 664 €65 121 €64 123 €58 828 €44 543 €
Vlastné imanie124 722 €123 184 €122 912 €121 796 €131 798 €129 417 €117 536 €116 886 €115 457 €41 923 €39 064 €37 548 €18 455 €
Podané19. 2. 202614. 3. 202527. 6. 202413. 6. 202316. 3. 20222. 6. 20217. 7. 202026. 5. 201928. 6. 20182. 5. 201727. 3. 201627. 3. 201512. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2891. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022574345
platiteľ od 7. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Andreja Mráza 9, 821 03 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 51259/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • kuriérske služby,od 2008
  • poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla s výnimkou vozidiel taxislužby,od 2008
  • vykonávanie odťahovacej služby,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu dopravy,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • prípravné práce k realizácii stavby,od 2008
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom,od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252891. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 19. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 9. 2022Nový spoločníkMichal Tobolka, podiel 50 %
  3. 30. 9. 2022Nový spoločníkJúlius Stano, podiel 50 %
  4. 19. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44000219

TOBSTA, s. r. o. – tržby 163 tis. € – IČO 44000219