SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44740832

DENTIX, spol. s r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2009
IČO
44740832
DIČ
2022830040
Sídlo
Višňová 11, 831 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMUDr. Patrik Gabura

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DENTIX, spol. s r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 6. 2009. Vo vedení firmy: Patrik Gabura. V roku 2025 mala firma tržby 161 tis. € (−20,8 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2913. z 15 643 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
161 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2014
+92 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+33 %2016+8 %2017+11 %2018+29 %2019+9 %2020−11 %2021+27 %2022+4 %2023−7 %2024−0 %2025−21 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,1 %
  • Najlepší rok
    2015, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    +2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    47,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,5 %
    +2,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,3 %
    −5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby161 325 €203 757 €203 838 €219 061 €211 282 €166 081 €187 511 €171 731 €133 073 €120 109 €111 217 €83 815 €—
Výsledok hospodárenia6 650 €3 574 €4 242 €19 087 €10 123 €−2 731 €932 €−24 933 €12 380 €−8 157 €−19 481 €121 €2 371 €
Aktíva spolu102 483 €94 606 €124 537 €115 409 €104 142 €86 450 €102 210 €72 142 €84 526 €34 464 €20 783 €31 003 €44 770 €
Vlastné imanie13 993 €7 343 €3 770 €−473 €−19 559 €−31 956 €−29 225 €−30 157 €−5 223 €−17 604 €−9 448 €10 033 €9 913 €
Podané27. 2. 202624. 2. 20258. 3. 202421. 2. 202315. 3. 20221. 3. 202118. 2. 202024. 3. 201910. 3. 201824. 3. 201730. 3. 201627. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2913. z 15 643 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022830040
platiteľ od 23. 10. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Višňová 11, 831 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 6. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 58660/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82990 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnnosti,od 2009
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2009
  • organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,od 2009
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2009
  • reklamné a marketingové služby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2009
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252913. z 15 643
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 27. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 5. 2021Nový spoločníkMUDr. Patrik Gabura, podiel 100 %
  3. 23. 10. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2022830040
  4. 2. 6. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44740832

DENTIX, spol. s r. o. – tržby 161 tis. € – IČO 44740832