SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44005130

SPAOLO, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · od 2008
IČO
44005130
DIČ
2022561398
Sídlo
Mýtna 5/146, 916 01 Stará Turá
firmy v okolí

KonateľMUDr. Andrea Morová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SPAOLO, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, v registri od 21. 3. 2008. Vo vedení firmy: Andrea Morová. V roku 2025 mala firma tržby 124 tis. € (+4,1 %) a zisk 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1719. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
124 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2013
+162 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2021+105 %2022−24 %2023+30 %2024+23 %2025+4 %
  • Najlepší rok
    2021, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,6 %
    −8,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    36,9 %
    −41,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,7 %
    −26,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    19,7 %
    −8,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby124 120 €119 219 €96 792 €74 479 €97 399 €———————47 406 €
Výsledok hospodárenia25 535 €34 074 €13 331 €10 590 €22 765 €13 724 €22 423 €18 976 €3 768 €2 976 €2 394 €−2 156 €−140 €
Aktíva spolu86 098 €60 317 €52 081 €45 374 €58 503 €58 997 €63 586 €40 094 €17 282 €19 101 €26 771 €33 681 €43 550 €
Vlastné imanie69 168 €43 633 €40 991 €38 413 €38 823 €38 058 €35 086 €31 639 €12 663 €8 895 €5 572 €3 179 €5 466 €
Podané6. 3. 202618. 3. 20258. 3. 20248. 3. 20237. 3. 20229. 3. 202111. 5. 202013. 3. 20191. 3. 201831. 3. 201723. 3. 201627. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1719. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022561398
platiteľ od 6. 3. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mýtna 5/146, 916 01 Stará Turá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 19944/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Turá.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečným spotrebiteľom (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti v zdravotníckom povolaní lekár v študijnom odbore všeobecné lekárstvo v špecializačnom odbore vnútorné lekárstvood 2008
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti - všeobecná ambulancia pre dospelýchod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
40 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—9. 12. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—23. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251719. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 6. 3. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2022561398
  2. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 1. 5. 2012Nový člen vedeniaMUDr. Andrea Morová, konateľ
  4. 20. 1. 2010Nový spoločníkMUDr. Andrea Morová, podiel 100 %
  5. 21. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44005130

SPAOLO, s. r. o. – tržby 124 tis. € – IČO 44005130