SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44420366

AP ORTHO s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · od 2008
IČO
44420366
DIČ
2022711801
Sídlo
Štúrova 13/562, 916 01 Stará Turá
firmy v okolí

KonateľMUDr. Jozef Galbavý

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AP ORTHO s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, v registri od 12. 11. 2008. Vo vedení firmy: Jozef Galbavý. V roku 2025 mala firma tržby 535 tis. € (+0,7 %) a zisk 227 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať183. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
535 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2014
+42 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+2 %2016+8 %2017+7 %2018+10 %2019+1 %2020−16 %2021+19 %2022+2 %2023−2 %2024+6 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +19 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    42,4 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    34,2 %
    −20,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    32,2 %
    −16,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    5,8 %
    −6,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby535 466 €531 708 €500 898 €511 329 €500 651 €419 397 €496 479 €491 182 €445 164 €417 813 €385 396 €376 188 €
Výsledok hospodárenia226 957 €239 712 €237 670 €243 486 €250 103 €179 679 €241 800 €245 770 €207 223 €218 764 €144 568 €146 628 €
Aktíva spolu704 426 €495 659 €348 855 €400 427 €459 638 €439 230 €264 568 €278 565 €240 100 €263 944 €164 818 €169 566 €
Vlastné imanie663 541 €436 583 €336 656 €378 768 €435 282 €426 979 €247 300 €251 270 €212 723 €224 264 €150 068 €152 128 €
Podané7. 3. 202626. 3. 20252. 3. 202429. 3. 202327. 6. 20227. 6. 20216. 3. 20204. 3. 201916. 3. 20187. 3. 201726. 2. 201617. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
183. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štúrova 13/562, 916 01 Stará Turá
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 11. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 20932/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Turá.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • administratívne službyod 2008
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služiebod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
27 zmlúv
posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025183. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 7. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 7. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 7. 2017Nový spoločníkMUDr. Jozef Galbavý, podiel 100 %
  3. 17. 3. 2015Nový člen vedeniaMUDr. Jozef Galbavý, konateľ
  4. 12. 11. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44420366

AP ORTHO s. r. o. – tržby 535 tis. € – IČO 44420366