SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44072481

DAMEA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Poruba · od 2008
IČO
44072481
DIČ
2022571353
Sídlo
972 11 Poruba
firmy v okolí

KonateľDalibor Kozák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DAMEA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poruba, v registri od 26. 3. 2008. Vo vedení firmy: Dalibor Kozák. V roku 2025 mala firma tržby 97 tis. € (−34,4 %) a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1382. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
97 tis. €
Za rok
−34 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−44 %2015−84 %2017×49,52018×42019+93 %2020−73 %2021×4,62022−3 %2023+121 %2024−52 %2025−34 %
  • Najlepší rok
    2017, ×49,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -7,3 %
    −7,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -15,2 %
    −14,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -9,2 %
    −8,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    39,9 %
    −21,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby97 345 €148 290 €306 272 €138 518 €142 395 €30 949 €115 600 €59 756 €14 850 €—300 €1 855 €3 333 €
Výsledok hospodárenia−7 145 €−474 €4 015 €581 €1 251 €148 €2 716 €1 402 €1 701 €−1 062 €−1 026 €−5 435 €30 €
Aktíva spolu77 994 €138 204 €113 523 €108 115 €105 790 €29 519 €35 873 €19 566 €9 450 €6 537 €1 138 €2 317 €16 716 €
Vlastné imanie46 883 €54 029 €54 503 €50 488 €49 907 €12 606 €12 458 €9 742 €8 340 €5 577 €178 €1 204 €6 204 €
Podané20. 3. 20266. 3. 20253. 4. 202427. 3. 202325. 3. 202228. 3. 202112. 3. 202013. 3. 20198. 3. 20187. 3. 201726. 3. 201617. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1382. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022571353
platiteľ od 7. 4. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
972 11 Poruba
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 3. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 19956/R
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Poruba.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • čistiace a upratovacie práceod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2008
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2008
  • prípravné práce k realizácii stavbyod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251382. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 20. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 20. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 11. 2009Nový spoločníkDalibor Kozák, podiel 100 %
  3. 26. 3. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44072481

DAMEA, s. r. o. – tržby 97 tis. € – IČO 44072481