SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44152841

RSM SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008

predtým TACOMA Consulting s. r. o. a 2 ďalšie názvy

IČO
44152841
DIČ
2022629213
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Monika Marečková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

RSM SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 31. 5. 2008. Vo vedení firmy: Monika Marečková a Josef Svízela. V roku 2025 mala firma tržby 1,4 mil. € (+26,0 %) a zisk 24 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať165. z 2 788 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,4 mil. €
Za rok
+26 %
Od 2013
+1572 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−50 %2015×4,52016+73 %2017−17 %2018+92 %2019+12 %2020+3 %2021−10 %2022+13 %2023+96 %2024−8 %2025+26 %
  • Priemerný rast ročne
    +26,5 %
  • Najlepší rok
    2015, ×4,5

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,8 %
    +7,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,4 %
    +74,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,7 %
    +15,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    80,1 %
    +1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 358 335 €1 078 321 €1 170 481 €596 369 €527 873 €584 087 €564 769 €503 399 €261 946 €315 202 €182 135 €40 574 €81 258 €
Výsledok hospodárenia24 335 €−59 240 €57 627 €76 287 €99 488 €203 159 €213 697 €180 249 €102 172 €95 104 €48 777 €−21 450 €−1 642 €
Aktíva spolu521 031 €546 878 €524 803 €282 860 €846 708 €679 067 €498 002 €281 742 €121 154 €135 653 €135 763 €34 226 €59 721 €
Vlastné imanie103 860 €116 976 €176 217 €118 590 €717 559 €618 070 €414 912 €201 215 €20 966 €−116 206 €−211 310 €−260 086 €−238 637 €
Podané30. 4. 202631. 3. 20252. 4. 202427. 3. 20238. 6. 20221. 6. 202130. 6. 20202. 7. 201926. 6. 201820. 6. 201730. 6. 201629. 3. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
165. z 2 788 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022629213
platiteľ od 16. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
31. 5. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 52634/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
RSM Consulting SK s. r. o. · RSM TACOMA Consulting s. r. o. · TACOMA Consulting s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • vypracovanie kalkulácií a rozpočtov,od 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2008
  • poradenstvo v oblasti obchodu,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • činnosť účtovných poradcov,od 2008
  • poskytovanie daňového poradenstva,od 2015
  • prenájom strojov a prístrojov v rozsahu voľnej živnostiod 2018
  • montáž a servis počítačových sietí a káblových rozvodov v oblasti výpočtovej technikyod 2018
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 12 tis. € · posledná 8. 9. 2016

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025165. z 2 788
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

30 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 30.

História zmien

Posledná zmena 30. 4. 2026 · 14 záznamov

  1. 30. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 1. 2026Nový spoločníkIng. Ivana Jackaninová, podiel 50 %
  3. 14. 2. 2023Zmena obchodného menaRSM SK s. r. o.predtým RSM Consulting SK s. r. o.
  4. 1. 5. 2018Zmena obchodného menaRSM Consulting SK s. r. o.predtým RSM TACOMA Consulting s. r. o.
  5. 9. 12. 2017Nový spoločníkRSM CZ a.s., podiel 50 %
  6. 21. 3. 2017Nový člen vedeniaJosef Svízela, konateľ
  7. 30. 9. 2014Presun sídlaGalvaniho 7/D Bratislavapredtým Seberíniho 1 Bratislava
  8. 22. 11. 2013Presun sídlaSeberíniho 1 Bratislavapredtým Pribinova 4 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44152841

RSM SK s. r. o. – tržby 1,4 mil. € – IČO 44152841