SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44200951

TRANSCAPITAL, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44200951
DIČ
2022621843
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľErik Csillag

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRANSCAPITAL, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 6. 6. 2008. Vo vedení firmy: Erik Csillag. V roku 2025 mala firma tržby 1,9 mil. € (+174,2 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať101. z 599 v odvetví
2/5

Pozor: 3 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,9 mil. €
Za rok
+174 %
Od 2013
+137 %
01 mil.2 mil.2013—2014+19 %2015+22 %2016+7 %2017−5 %2018−3 %2019−17 %2020−5 %2021−8 %2022+21 %2023−31 %2025+174 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,5 %
  • Najlepší rok
    2025, +174 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,2 %
    +9,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    3,0 %
    +23,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    122,1 %
    −67,7 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 924 898 €701 907 €1 022 087 €848 101 €918 943 €962 920 €1 156 774 €1 194 230 €1 259 228 €1 174 107 €961 257 €811 107 €
Výsledok hospodárenia23 171 €−54 905 €−5 157 €−35 783 €−402 €−26 607 €−21 263 €8 359 €−36 639 €38 391 €47 810 €1 595 €
Aktíva spolu763 666 €270 903 €1 057 283 €2 772 099 €2 374 844 €2 094 327 €1 638 029 €1 706 490 €1 638 005 €1 696 911 €1 398 116 €761 424 €
Vlastné imanie−168 738 €−243 333 €−188 428 €−183 271 €−147 488 €−147 086 €−120 479 €−99 216 €−107 576 €−70 937 €−109 328 €−157 138 €
Podané26. 6. 20268. 6. 20266. 12. 202320. 7. 202220. 7. 202220. 7. 202219. 7. 202219. 7. 20221. 3. 201930. 6. 201630. 6. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
101. z 599 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
10 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022621843
platiteľ od 1. 7. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kopčianska 10, 851 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 6. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 52727/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
52290 Ostatné pomocné činnosti v doprave
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • vykonávanie odťahovej služby,od 2008
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie,od 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu cestnej dopravy,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné činnosti v doprave — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025101. z 599
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné činnosti v doprave).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

208 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 208.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 3. 2010Presun sídlaKopčianska 10 Bratislavapredtým Osuského 1651/34 Bratislava
  3. 11. 3. 2010Nový spoločníkErik Csillag, podiel 100 %
  4. 6. 6. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné činnosti v doprave s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44200951

TRANSCAPITAL, s. r. o. – tržby 1,9 mil. € – IČO 44200951