SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45588635

MTS TRANSPORT s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45588635
DIČ
2023059852
Sídlo
Kutlíkova 17, 851 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMats Cederwald+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MTS TRANSPORT s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 24. 6. 2010. Vo vedení firmy: Mats Cederwald, Paul Hantosi a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 2,6 mil. € (−5,3 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať81. z 599 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,6 mil. €
Za rok
−5 %
Od 2013
−42 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014−14 %2015−14 %2016−2 %2017+22 %2018+4 %2019+13 %2020−18 %2021+2 %2022−8 %2023−15 %2024−9 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    −4,4 %
  • Najlepší rok
    2017, +22 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    −0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,4 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,9 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    53,0 %
    −1,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 586 690 €2 732 314 €3 014 302 €3 526 377 €3 841 861 €3 767 805 €4 608 628 €4 066 601 €3 893 510 €3 197 076 €3 264 444 €3 798 377 €4 423 027 €
Výsledok hospodárenia12 907 €17 429 €−18 828 €7 910 €64 424 €73 862 €112 439 €139 676 €112 637 €73 069 €71 073 €61 290 €84 634 €
Aktíva spolu328 181 €342 580 €410 293 €626 167 €587 734 €600 203 €661 652 €686 602 €594 302 €570 666 €563 590 €549 209 €799 555 €
Vlastné imanie154 379 €156 519 €139 089 €157 917 €225 007 €235 583 €281 721 €289 282 €257 606 €219 969 €206 900 €195 827 €164 538 €
Podané16. 2. 20267. 2. 202518. 2. 202423. 3. 202321. 2. 202215. 3. 20213. 3. 202022. 2. 201912. 2. 201821. 2. 201715. 2. 20162. 3. 20156. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
81. z 599 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023059852
platiteľ od 15. 7. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kutlíkova 17, 851 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 6. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 65967/B
Základné imanie
5 001 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
52290 Ostatné pomocné činnosti v doprave
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2010
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2010
  • skladovanie,od 2010
  • zasielateľstvo,od 2010
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné činnosti v doprave — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 9. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 52290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202581. z 599
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné činnosti v doprave).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

37 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 37.

História zmien

Posledná zmena 16. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 16. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 9. 2022Nový spoločníkIng. Roman Filippov, podiel 33,3 %
  3. 19. 11. 2014Presun sídlaKutlíkova 17 Bratislavapredtým Sekurisova 16 Bratislava
  4. 19. 11. 2014Nový spoločníkCibi Aktiebolag, podiel 33,3 %
  5. 19. 11. 2014Nový spoločníkINTERCONT Trading AB, podiel 33,3 %
  6. 13. 9. 2011Nový člen vedeniaIng. Roman Filippov, konateľ
  7. 24. 6. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné činnosti v doprave s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45588635

MTS TRANSPORT s. r. o. – tržby 2,6 mil. € – IČO 45588635