SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44217293

Gyncentrum Bratislava, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44217293
DIČ
2022643348
Sídlo
Višňová 1, 831 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľMUDr. Ľudovít Janek, PhD.+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Gyncentrum Bratislava, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 8. 7. 2008. Vo vedení firmy: Ľudovít Janek a Dana Janeková. V roku 2025 mala firma tržby 845 tis. € (+4,6 %) a zisk 93 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať100. z 1 678 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
845 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2014
+260 %
0500 tis.1 mil.2014—2015+33 %2016+21 %2017+19 %2018+11 %2019+11 %2020+7 %2021+8 %2022+7 %2023+9 %2024+7 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    11,0 %
    −5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    92,7 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    38,1 %
    −26,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,9 %
    +27,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby844 969 €808 136 €754 864 €694 965 €647 914 €599 161 €559 046 €502 571 €452 632 €379 363 €312 685 €234 439 €—
Výsledok hospodárenia92 961 €130 189 €158 831 €166 024 €189 698 €157 856 €145 090 €109 202 €77 340 €48 427 €29 089 €6 891 €16 258 €
Aktíva spolu244 192 €201 348 €232 791 €247 793 €234 206 €197 510 €198 705 €161 454 €121 332 €109 296 €80 744 €57 375 €51 949 €
Vlastné imanie100 300 €137 528 €166 170 €173 363 €197 037 €165 195 €152 429 €116 541 €84 679 €55 766 €36 428 €14 230 €11 991 €
Podané15. 2. 20266. 2. 20255. 2. 202426. 1. 202328. 1. 202225. 2. 202130. 1. 202013. 2. 201912. 2. 201819. 2. 20179. 3. 201631. 3. 201529. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
100. z 1 678 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Višňová 1, 831 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 53363/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
63110 Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2008
  • reklamné a marketingové služby,od 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2008
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2008
  • služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v odbore gynekológia a pôrodníctvo, ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve, materno-fetálna medicína, mamodiagnostika v gynekológii,od 2011
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
37 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—18. 4. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 63110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025100. z 1 678
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 15. 2. 2026 · 5 záznamov

  1. 15. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 10. 2019Nový spoločníkMUDr. Ľudovít Janek, PhD., podiel 50 %
  3. 15. 10. 2019Nový spoločníkMUDr. Dana Janeková, podiel 50 %
  4. 16. 8. 2018Nový člen vedeniaMUDr. Dana Janeková, konateľ
  5. 8. 7. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru na internete a súvisiace služby s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44217293

Gyncentrum Bratislava, s. r. o. – tržby 845 tis. € – IČO 44217293