SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/45575207

AMSA, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2010
IČO
45575207
DIČ
2023070434
Sídlo
Višňová 1, 831 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľAndrej Scholtz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AMSA, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 9. 7. 2010. Vo vedení firmy: Andrej Scholtz. V roku 2025 mala firma tržby 4,3 mil. € (+25,3 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5. z 449 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4,3 mil. €
Za rok
+25 %
Od 2013
+7414 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+73 %2015+11 %2016+178 %2017+81 %2018+27 %2019−5 %2020+80 %2021+24 %2022+32 %2023+37 %2024+28 %2025+25 %
  • Priemerný rast ročne
    +43,3 %
  • Najlepší rok
    2016, +178 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,5 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,4 %
    −6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,8 %
    −5,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,6 %
    +12,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby4 347 649 €3 469 333 €2 718 815 €1 977 374 €1 500 384 €1 210 771 €672 931 €709 582 €556 923 €308 382 €110 789 €99 987 €57 857 €
Výsledok hospodárenia23 432 €24 944 €33 089 €−20 916 €−19 782 €−36 576 €−49 763 €27 558 €5 633 €−13 542 €−3 418 €−18 363 €335 €
Aktíva spolu490 412 €255 364 €618 167 €834 782 €290 954 €577 517 €112 276 €78 348 €57 079 €23 382 €10 359 €74 191 €9 493 €
Vlastné imanie114 758 €91 506 €66 560 €33 469 €54 383 €162 513 €4 088 €38 851 €11 293 €−29 347 €−15 870 €−12 452 €5 912 €
Podané29. 6. 202629. 6. 202622. 10. 202429. 6. 202329. 6. 202230. 6. 202113. 10. 202026. 6. 201920. 6. 201822. 3. 201715. 3. 201618. 3. 20152. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5. z 449 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
7
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023070434
platiteľ od 3. 2. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Višňová 1, 831 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 7. 2010
16 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 66270/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8121 Generálne čistenie budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2023
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2023
  • poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2023
  • počítačové službyod 2023
  • prenájom hnuteľných vecíod 2023
  • administratívne službyod 2023
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2023
  • výroba výrobkov obranného priemysluod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Generálne čistenie budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 2,9 mil. € · posledná 5. 10. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255. z 449
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (generálne čistenie budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 15. 6. 2018Zápis konečného užívateľa výhodAndrej Scholtz
  3. 8. 7. 2017Nový spoločníkAndrej Scholtz, podiel 100 %
  4. 3. 2. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2023070434
  5. 9. 7. 2010Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia generálne čistenie budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/45575207

AMSA, s. r. o. – tržby 4,3 mil. € – IČO 45575207