SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44222971

ABC Mont s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Horné Srnie · od 2008
IČO
44222971
DIČ
2022636231
Sídlo
Riečna 423/7, 914 42 Horné Srnie
firmy v okolí

KonateľSamuel Plančo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ABC Mont s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Horné Srnie, v registri od 1. 7. 2008. Vo vedení firmy: Samuel Plančo. V roku 2025 mala firma tržby 3 tis. € (−90,2 %) a stratu 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať140. z 153 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3 tis. €
Za rok
−90 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014×188,52015+8 %2016+22 %2017−62 %2018+122 %2019−21 %2020+51 %2021−64 %2022−46 %2023+46 %2024−16 %2025−90 %
  • Najlepší rok
    2014, ×188,5

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -64,4 %
    −39,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    78,4 %
    +16,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 719 €27 710 €32 828 €22 439 €41 738 €116 128 €76 744 €96 738 €43 652 €113 650 €92 776 €86 130 €457 €
Výsledok hospodárenia−6 504 €−5 637 €−463 €−976 €−14 723 €1 830 €−7 047 €3 455 €−5 541 €18 180 €396 €−1 458 €−6 401 €
Aktíva spolu10 106 €23 009 €20 954 €18 425 €24 233 €50 933 €55 066 €40 580 €34 983 €52 785 €25 371 €28 949 €28 120 €
Vlastné imanie2 180 €8 684 €14 320 €14 783 €15 759 €30 483 €28 652 €35 699 €32 244 €37 785 €19 605 €19 209 €20 667 €
Podané8. 6. 202616. 6. 20258. 6. 20247. 6. 202325. 6. 202227. 6. 20215. 10. 20207. 3. 201918. 6. 201828. 6. 201727. 6. 201617. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
140. z 153 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022636231
platiteľ od 1. 8. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Riečna 423/7, 914 42 Horné Srnie
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 20405/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
3314 Oprava a údržba elektrických prístrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Horné Srnie.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • dopravné značenie ciest, parkovísk a priemyselných plôchod 2008
  • výroba, predaj, montáž a zapožičiavanie dopravných značiek, dopravných zariadení a informačných systémovod 2008
  • osadzovanie a údržba dopravného značenia a inštalovanie dopravných značiekod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • sprostredovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby, dopravy a služiebod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba elektrických prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 3314), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025140. z 153
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba elektrických prístrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 8. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 8. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 6. 2026Presun sídlaRiečna 423/7 Horné Srniepredtým Horné Motešice 167 Motešice
  3. 3. 6. 2026Nový spoločníkSamuel Plančo, podiel 100 %
  4. 27. 4. 2026Nový člen vedeniaSamuel Plančo, konateľ
  5. 1. 7. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba elektrických prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44222971

ABC Mont s. r. o. – tržby 3 tis. € – IČO 44222971