SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/47544295

KERMI s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2013
IČO
47544295
DIČ
2023989187
Sídlo
Zoltána Kodálya 767, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľMgr. Erika Klečová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KERMI s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 11. 12. 2013. Vo vedení firmy: Erika Klečová. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a stratu 245 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať142. z 153 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
−91 %
Od 2014
−96 %
050 tis.100 tis.2014—2015+42 %2016+19 %2017−19 %2018−1 %2019−17 %2020−11 %2021−6 %2022−49 %2025−91 %
  • Priemerný rast ročne
    −25,1 %
  • Najlepší rok
    2015, +42 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -0,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,1 %
    +0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby2 200 €——25 268 €49 872 €52 784 €59 475 €71 689 €72 385 €89 656 €75 376 €52 947 €
Výsledok hospodárenia−245 €−340 €−1 754 €−194 €6 713 €10 155 €9 133 €14 960 €18 983 €19 352 €12 564 €6 259 €
Aktíva spolu101 904 €101 809 €101 810 €103 861 €107 333 €99 810 €89 097 €81 511 €65 676 €48 991 €40 558 €27 724 €
Vlastné imanie100 743 €100 988 €101 329 €103 084 €103 279 €96 444 €86 252 €77 120 €62 159 €43 176 €23 824 €11 259 €
Podané30. 3. 202629. 5. 202529. 5. 202417. 2. 20238. 3. 20226. 3. 20212. 3. 20205. 3. 201918. 2. 20187. 3. 201712. 2. 201618. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
142. z 153 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2023989187
platiteľ od 15. 4. 2014
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Zoltána Kodálya 767, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 12. 2013
12 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 33503/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
3314 Oprava a údržba elektrických prístrojov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • výroba strojov pre hospodárske odvetviaod 2013
  • čistiace a upratovacie službyod 2013
  • prenájom hnuteľných vecíod 2013
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2013
  • diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2013
  • opravy a montáž určených meradiel- záznamové zariadenia v cestnej dopraveod 2013
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava a údržba elektrických prístrojov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 14. 7. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 3314), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025142. z 153
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava a údržba elektrických prístrojov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 1. 2024Zrušená registrácia DPH
  3. 15. 4. 2014Registrácia za platiteľa DPHSK2023989187
  4. 11. 12. 2013Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava a údržba elektrických prístrojov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/47544295