SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44248717

MG real, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2008

predtým MG real, s.r.o.

IČO
44248717
DIČ
2022641302
Sídlo
Škultétyho 2A/4720, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľIng. Tomáš Gašparík

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MG real, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 8. 7. 2008. Vo vedení firmy: Tomáš Gašparík. V roku 2025 mala firma tržby 75 tis. € (−21,5 %) a stratu 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1048. z 4 458 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
75 tis. €
Za rok
−22 %
Od 2013
+183 %
050 tis.100 tis.2013—2014−3 %2015−18 %2016+6 %2017+105 %2018+19 %2019+39 %2020−42 %2021+32 %2022+43 %2023−45 %2024+113 %2025−22 %
  • Najlepší rok
    2024, +113 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -14,3 %
    −17,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -74,3 %
    −86,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -9,8 %
    −11,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    86,8 %
    +4,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby74 987 €95 541 €44 889 €82 276 €57 616 €43 523 €75 127 €53 979 €45 466 €22 205 €20 918 €25 537 €26 453 €
Výsledok hospodárenia−10 739 €3 010 €−32 426 €5 074 €10 955 €−16 190 €−15 210 €−18 857 €−15 318 €−5 975 €1 464 €1 409 €358 €
Aktíva spolu109 487 €141 393 €52 043 €51 909 €80 550 €61 840 €95 120 €105 513 €85 049 €94 100 €32 431 €25 208 €84 138 €
Vlastné imanie14 448 €25 186 €22 176 €19 555 €14 481 €3 526 €4 506 €19 716 €2 925 €18 243 €24 218 €22 754 €21 345 €
Podané22. 6. 202629. 7. 202518. 6. 20248. 6. 202310. 6. 202222. 6. 202115. 7. 202019. 6. 201924. 6. 201820. 6. 201724. 6. 201628. 6. 201519. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1048. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022641302
platiteľ od 1. 12. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
5 telefónov · 3 e-maily · 4 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Škultétyho 2A/4720, 955 01 Topoľčany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 7. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 25208/N
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MG real, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov ,od 2008
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),od 2008
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2008
  • reklamné a marketingové službyod 2014
  • prenájom hnuteľných vecíod 2014
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 500 € · posledná 29. 12. 2023

Posledné zmluvy

  • Mestské služby Topoľčany, s.r.o.Podnájomná zmluva500 €29. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251048. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 6. 2026 · 6 záznamov

  1. 22. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 8. 2018Nový spoločníkIng. Tomáš Gašparík, podiel 90 %
  3. 4. 8. 2018Nový spoločníkLucia Guliková, podiel 10 %
  4. 1. 12. 2009Registrácia za platiteľa DPHSK2022641302
  5. 21. 8. 2009Presun sídlaŠkultétyho 2A/4720 Topoľčanypredtým Palárikova 14 Bratislava
  6. 8. 7. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44248717

MG real, s. r. o. – tržby 75 tis. € – IČO 44248717