SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44460074

BALAŽI SK s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Topoľčany · od 2008

predtým CKP Real, s.r.o.

IČO
44460074
DIČ
2022703584
Sídlo
Pivovarnícka 2278/2, 955 01 Topoľčany
firmy v okolí

KonateľPaedDr. Ľubica Balážiová+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BALAŽI SK s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, v registri od 28. 10. 2008. Vo vedení firmy: Ľubica Balážiová, Martina Balážiová a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 52 tis. € (+12,4 %) a zisk 17 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1294. z 4 458 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
52 tis. €
Za rok
+12 %
Od 2016
+53 %
020 tis.40 tis.60 tis.2016—2017+27 %2018−1 %2019−18 %2020−8 %2021−51 %2022+131 %2023+30 %2024−3 %2025+12 %
  • Najlepší rok
    2022, +131 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    33,3 %
    +30,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    40,5 %
    +35,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    39,3 %
    +34,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,2 %
    −1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby52 354 €46 584 €48 097 €37 019 €16 015 €32 490 €35 260 €42 855 €43 285 €34 183 €——
Výsledok hospodárenia17 420 €1 255 €8 291 €2 470 €925 €49 €742 €603 €1 746 €1 598 €0 €—
Aktíva spolu44 375 €24 826 €24 154 €14 708 €12 023 €10 724 €10 864 €10 086 €9 803 €9 824 €5 978 €5 978 €
Vlastné imanie42 969 €23 655 €22 401 €14 110 €11 641 €10 715 €10 667 €9 926 €9 803 €7 576 €5 978 €5 978 €
Podané23. 3. 202628. 3. 202526. 3. 202431. 3. 202312. 4. 202224. 5. 20217. 5. 202027. 5. 201928. 3. 201830. 3. 201730. 3. 201712. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1294. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pivovarnícka 2278/2, 955 01 Topoľčany
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 55301/N
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
CKP Real, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Topoľčany.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • reklamné a marketingové službyod 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchoduod 2008
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2008
  • poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2008
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2008
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251294. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 3. 2026 · 11 záznamov

  1. 23. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 30. 7. 2021Zmena obchodného menaBALAŽI SK s. r. o.predtým CKP Real, s.r.o.
  3. 30. 7. 2021Presun sídlaPivovarnícka 2278/2 Topoľčanypredtým Karpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Rača
  4. 30. 7. 2021Nový spoločníkPaedDr. Ľubica Balážiová, podiel 66,7 %
  5. 30. 7. 2021Nový spoločníkMgr. Lenka Grachová, podiel 16,7 %
  6. 30. 7. 2021Nový spoločníkMartina Balážiová, podiel 16,7 %
  7. 22. 6. 2021Nový člen vedeniaPaedDr. Ľubica Balážiová, konateľ
  8. 22. 6. 2021Nový člen vedeniaMartina Balážiová, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44460074

BALAŽI SK s. r. o. – tržby 52 tis. € – IČO 44460074