SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44356463

M&J REALITY s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2008
IČO
44356463
DIČ
2022680836
Sídlo
Líščie Nivy 17, 821 08 Bratislava - Ružinov
firmy v okolí

KonateľMUDr. Mária Hlavenková

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M&J REALITY s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, v registri od 13. 9. 2008. Vo vedení firmy: Mária Hlavenková. V roku 2024 mala firma tržby 143 tis. € (−10,0 %) a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať58. z 211 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
143 tis. €
Za rok
−10 %
Od 2013
+52 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−0 %2015−40 %2016+0 %2017+99 %2019+47 %2020+171 %2021−63 %2022+97 %2023−51 %2024−10 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,9 %
  • Najlepší rok
    2020, +171 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    -5,4 %
    −1,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -39,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -0,5 %
    −0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    98,8 %
    −2,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920172016201520142013
Tržby143 199 €159 122 €327 114 €166 332 €454 263 €167 591 €113 716 €57 103 €56 826 €94 070 €94 333 €
Výsledok hospodárenia−7 730 €−5 692 €−15 380 €−21 124 €−12 549 €1 562 €8 591 €4 021 €5 361 €10 658 €29 837 €
Aktíva spolu1 568 596 €1 536 115 €1 567 433 €1 582 474 €1 574 484 €1 659 907 €1 064 211 €1 077 338 €870 028 €893 684 €763 236 €
Vlastné imanie19 573 €−14 893 €−9 202 €6 179 €−21 732 €−9 183 €486 €−8 105 €−12 126 €−17 487 €−28 144 €
Podané30. 6. 202531. 12. 202430. 12. 202331. 12. 202231. 12. 202131. 12. 20215. 4. 201831. 3. 201730. 3. 201623. 2. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
58. z 211 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022680836
platiteľ od 29. 9. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Líščie Nivy 17, 821 08 Bratislava - Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 9. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 54419/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava - Ružinov.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti - veľkoobchod,od 2008
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti - maloobchod,od 2008
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,od 2008
  • vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,od 2016
  • reklamné a marketingové služby,od 2016
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,od 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202458. z 211
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2025 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 23. 10. 2009Nový spoločníkMUDr. Jozef Hlavenka, podiel 50 %
  3. 23. 10. 2009Nový spoločníkMUDr. Mária Hlavenková, podiel 50 %
  4. 13. 9. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44356463

M&J REALITY s. r. o. – tržby 143 tis. € – IČO 44356463