SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46435450

MZ partners, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2012
IČO
46435450
DIČ
2023524679
Sídlo
Azovská 1080/5, 821 08 Bratislava - Ružinov
firmy v okolí

KonateľMaroš Zajac+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MZ partners, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, v registri od 12. 4. 2012. Vo vedení firmy: Maroš Zajac a art. Mário Zajac. V roku 2025 mala firma tržby 167 tis. € (−14,1 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1807. z 6 446 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
167 tis. €
Za rok
−14 %
Od 2016
+308 %
0100 tis.200 tis.2016—2017+63 %2018+44 %2019−21 %2020+84 %2021+39 %2022−10 %2023+0 %2024+10 %2025−14 %
  • Najlepší rok
    2020, +84 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,0 %
    +2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,9 %
    +8,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,1 %
    +0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,9 %
    −1,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby167 025 €194 416 €176 006 €175 960 €194 717 €139 950 €75 920 €96 121 €66 675 €40 957 €——
Výsledok hospodárenia4 992 €1 141 €−3 061 €5 081 €5 698 €10 018 €6 330 €−4 592 €9 262 €3 708 €−480 €−480 €
Aktíva spolu452 901 €448 227 €560 267 €641 470 €595 869 €599 918 €61 901 €58 904 €46 717 €13 592 €5 820 €5 820 €
Vlastné imanie45 777 €40 785 €41 519 €44 580 €39 499 €30 027 €20 009 €13 782 €18 374 €9 112 €4 860 €5 340 €
Podané10. 2. 20264. 6. 202516. 5. 202428. 6. 20231. 6. 202222. 10. 202110. 11. 202028. 6. 20192. 7. 201826. 6. 20174. 6. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1807. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2023524679
platiteľ od 9. 2. 2018
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Azovská 1080/5, 821 08 Bratislava - Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 4. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 80763/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava - Ružinov.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,od 2012
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • Čistiace a upratovacie práceod 2015
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2015
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2015
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251807. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 10. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 10. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 8. 2023Nový spoločníkMgr. art. Mário Zajac, podiel 50 %
  3. 17. 8. 2023Nový spoločníkMaroš Zajac, podiel 50 %
  4. 22. 10. 2020Nový člen vedeniaMgr. art. Mário Zajac, konateľ
  5. 5. 10. 2020Nový člen vedeniaMaroš Zajac, konateľ
  6. 9. 2. 2018Registrácia za platiteľa DPHSK2023524679
  7. 12. 4. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46435450

MZ partners, s. r. o. – tržby 167 tis. € – IČO 46435450