V skratke
Zo závierok a štátnych registrov
Best Company Star s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šamorín, v registri od 6. 11. 2008. Vo vedení firmy: Dr. Róbert Mruk. V roku 2025 mala firma tržby 840 tis. € (−2,3 %) a zisk 118 tis. €.
Bez negatívnych záznamov v registroch
Kontrola v štátnych registroch
- Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamuRegister konaní a Obchodný vestník
- Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZPSociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
- Daňová spoľahlivosť · Vysoko spoľahlivýFinančná správa SR
- DPH · Platiteľ od 15. 12. 2008 (§4)Finančná správa SR
- Záložné práva · Bez záznamuNotársky centrálny register
- Zmluvy so štátom · 2 zmluvyCentrálny register zmlúv
Ako kontrolujeme
Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.
- Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
- Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
- Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.
Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.
Hospodárenie
13 rokov z účtovných závierok
- Priemerný rast ročne+5,9 %
- Najlepší rok2017, +144 %
Ukazovatele 2025
- Marža14,1 %−3,7 p. b. za rokKoľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
- ROE25,4 %−10,0 p. b. za rokZisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
- ROA18,6 %−2,6 p. b. za rokZisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
- Zadlženosť26,7 %−13,3 p. b. za rokPodiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 839 781 € | 859 370 € | 929 731 € | 1 102 024 € | 814 453 € | 837 812 € | — | 1 081 044 € | 1 036 088 € | — | 423 823 € | 418 553 € | 420 013 € |
| Výsledok hospodárenia | 118 067 € | 152 260 € | 211 383 € | 417 045 € | 226 980 € | 184 900 € | 289 510 € | 348 725 € | 341 124 € | 85 477 € | 8 025 € | 22 505 € | 35 068 € |
| Aktíva spolu | 633 607 € | 715 983 € | 602 969 € | 836 498 € | 610 573 € | 686 755 € | 761 150 € | 608 633 € | 719 427 € | 446 848 € | 233 371 € | 156 955 € | 239 935 € |
| Vlastné imanie | 464 689 € | 429 806 € | 477 545 € | 668 393 € | 451 348 € | 524 368 € | 609 469 € | 519 958 € | 571 233 € | 230 109 € | 144 633 € | 136 607 € | 114 102 € |
| Podané | 24. 3. 2026 | 25. 6. 2025 | 26. 6. 2024 | 20. 6. 2023 | 30. 6. 2022 | 31. 3. 2021 | 24. 3. 2020 | 25. 3. 2019 | 27. 3. 2018 | 27. 3. 2017 | 23. 3. 2016 | 27. 3. 2015 | 31. 3. 2014 |
Daňový profil
Finančná správa SR
Vlastníci a vedenie
3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia
- Dr. Róbert Mruknar. 1980Konateľvo firme od 2016Funkcie v ďalších firmách
- H2C S.R.L.Spoločník 92 %vklad 12 828 € · vo firme od 2022
- MMA SRLSpoločník 8 %vklad 1 115 € · vo firme od 2023
Údaje z registra
Register právnických osôb a obchodný register
- Deň vzniku
- 6. 11. 2008
- 18 rokov na trhu
- Zápis v registri
- Obchodný register
- Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 38129/T
- Základné imanie
- 13 943 €
- Veľkosť
- 10 – 19 zamestnancov
- podľa Štatistického úradu SR
- Hlavná činnosť
- 25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- firmy v odvetví
Predmet činnosti
11 zapísaných činností
- prenájom hnuteľných vecíod 2008
- poskytovanie úverov a pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2008
- upratovacie a čistiace službyod 2008
- prieskum trhuod 2008
- prenájom motorových vozidielod 2008
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2008
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
Verejné peniaze
Centrálny register zmlúv a eurofondy
Podobné firmy
Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby
Na tejto adrese
6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom
História zmien
Posledná zmena 24. 3. 2026 · 8 záznamov
- 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
- 29. 12. 2023Nový spoločníkMMA SRL, podiel 8 %
- 11. 8. 2022Nový spoločníkH2C S.R.L., podiel 92 %
- 24. 6. 2016Presun sídlaVicenzy 2209/8A Šamorínpredtým Piaristická 6836 Trenčín
- 16. 6. 2016Nový člen vedeniaDr. Róbert Mruk, konateľ
- 18. 10. 2012Presun sídlaPiaristická 6836 Trenčínpredtým Rybárska 3 Trenčín
- 15. 12. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022710382
- 6. 11. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Overiť v registroch
Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov
- Obchodný registerŠtatutári, spoločníci, sídlo
- Register závierokPosledná závierka podaná 24. 3. 2026
- Register právnických osôbIdentifikácia a adresa, stav k 1. 11. 2026
- Insolvenčný registerKonkurzy a likvidácie
Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.
Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44443137