SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53128249

HARAMEX s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šamorín · od 2020
IČO
53128249
DIČ
2121275365
Sídlo
Vicenzy 2209/8A, 931 01 Šamorín
firmy v okolí

KonateľMgr. Katarína Haramiaová

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HARAMEX s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šamorín, v registri od 24. 6. 2020. Vo vedení firmy: Katarína Haramiaová. V roku 2025 mala firma tržby 212 tis. € (−8,4 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať54. z 603 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
212 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2020
+210 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2020—2021−39 %2022+101 %2024+176 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    +25,4 %
  • Najlepší rok
    2024, +176 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,6 %
    −3,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,0 %
    −11,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,1 %
    −10,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,1 %
    +22,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby212 095 €231 556 €—84 031 €41 758 €68 463 €
Výsledok hospodárenia7 722 €16 916 €0 €5 741 €1 843 €10 135 €
Aktíva spolu189 712 €119 588 €5 000 €24 993 €19 709 €23 452 €
Vlastné imanie96 595 €88 103 €5 000 €22 719 €16 978 €15 135 €
Podané19. 3. 202610. 8. 20251. 7. 202427. 6. 202318. 6. 20226. 8. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
54. z 603 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121275365
platiteľ od 20. 7. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 2 e-maily · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Vicenzy 2209/8A, 931 01 Šamorín
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 6. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 47003/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
74200 Fotografické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šamorín.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2020
  • administratívne službyod 2020
  • fotografické službyod 2020
  • reklamné a marketingové službyod 2020
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávokod 2020
  • vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2020
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Fotografické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 74200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202554. z 603
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (fotografické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 6. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia fotografické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53128249

HARAMEX s.r.o. – tržby 212 tis. € – IČO 53128249