SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44446560

VALVECO SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Veľký Krtíš · od 2008
IČO
44446560
DIČ
2022695026
Sídlo
Boženy Němcovej 955/33, 990 01 Veľký Krtíš
firmy v okolí

KonateľMartin Vaškor

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VALVECO SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Veľký Krtíš, v registri od 9. 10. 2008. Vo vedení firmy: Martin Vaškor. V roku 2025 mala firma tržby 23 tis. € (+39,4 %) a stratu 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať15. z 22 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
23 tis. €
Za rok
+39 %
Od 2014
−87 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−22 %2016−16 %2017−30 %2018−17 %2019+72 %2020−67 %2021+34 %2022+74 %2023+116 %2024−91 %2025+39 %
  • Priemerný rast ročne
    −16,8 %
  • Najlepší rok
    2023, +116 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -63,1 %
    +25,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -13,1 %
    −1,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -12,8 %
    −1,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby23 285 €16 702 €191 098 €88 389 €50 746 €37 788 €113 244 €65 924 €79 741 €114 466 €136 911 €175 372 €—
Výsledok hospodárenia−14 683 €−14 740 €12 443 €−3 247 €−5 844 €−4 451 €4 144 €−954 €1 594 €11 063 €12 200 €15 068 €19 680 €
Aktíva spolu114 298 €129 262 €147 774 €135 476 €131 793 €137 663 €153 464 €177 317 €190 543 €199 037 €207 198 €231 220 €151 617 €
Vlastné imanie112 069 €126 751 €141 491 €129 048 €129 140 €134 984 €139 435 €135 291 €136 244 €134 650 €123 588 €111 388 €100 570 €
Podané30. 3. 202627. 5. 202529. 3. 202417. 6. 202328. 6. 202227. 6. 202130. 10. 202030. 3. 20191. 3. 201819. 3. 201723. 3. 201629. 3. 201516. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
15. z 22 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022695026
platiteľ od 1. 11. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Boženy Němcovej 955/33, 990 01 Veľký Krtíš
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 10. 2008
18 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 15488/S
Základné imanie
16 597 €
Hlavná činnosť
33110 Oprava kovových konštrukcií
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Veľký Krtíš.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)od 2008
  • kovoobrábanieod 2008
  • zámočníctvood 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
  • skladovanieod 2008
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2008
  • výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúrod 2008
  • opracovanie kovu jednoduchým spôsobomod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava kovových konštrukcií — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 10 tis. € · posledná 22. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202515. z 22
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava kovových konštrukcií).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 12. 2025Presun sídlaBoženy Němcovej 955/33 Veľký Krtíšpredtým Janka Kráľa 1072 Veľký Krtíš
  3. 13. 1. 2015Presun sídlaJanka Kráľa 1072 Veľký Krtíšpredtým Jarmočná 336/33 Modrý Kameň
  4. 6. 3. 2009Nový spoločníkMartin Vaškor, podiel 100 %
  5. 9. 10. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava kovových konštrukcií s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44446560

VALVECO SK s.r.o. – tržby 23 tis. € – IČO 44446560