SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/46751009

Prvá zbrojárska, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava- Ružinov · od 2012
IČO
46751009
DIČ
2023567557
Sídlo
Martinčekova 785/26, 821 09 Bratislava- Ružinov
firmy v okolí

KonateľBc. Ivan Spurný

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Prvá zbrojárska, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava- Ružinov, v registri od 10. 7. 2012. Vo vedení firmy: Ivan Spurný. V roku 2025 mala firma tržby 18 tis. € (−47,1 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať17. z 22 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
18 tis. €
Za rok
−47 %
020 tis.40 tis.2014—2015−15 %2016+17 %2017−52 %2018−14 %2019+57 %2020+23 %2021+224 %2022+27 %2023−23 %2024+67 %2025−47 %
  • Najlepší rok
    2021, +224 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,9 %
    −9,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby17 595 €33 290 €19 904 €25 767 €20 291 €6 272 €5 120 €3 266 €3 789 €7 839 €6 702 €7 858 €—
Výsledok hospodárenia−2 272 €−1 148 €−6 990 €−3 130 €−7 087 €−5 799 €−4 976 €−9 036 €−5 020 €−4 296 €−3 973 €−4 481 €−4 759 €
Aktíva spolu167 €2 011 €825 €2 622 €702 €643 €1 593 €1 930 €4 460 €2 063 €14 994 €3 779 €4 195 €
Vlastné imanie−463 €326 €−1 990 €1 870 €−2 087 €−799 €24 €−13 352 €−4 316 €704 €1 027 €−5 436 €−955 €
Podané19. 4. 202618. 4. 202522. 4. 202422. 4. 202323. 4. 202225. 4. 202125. 4. 202019. 4. 201911. 4. 201822. 4. 201728. 3. 201630. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
17. z 22 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2023567557
platiteľ od 1. 9. 2012
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Martinčekova 785/26, 821 09 Bratislava- Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 7. 2012
14 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 82605/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
33110 Oprava kovových konštrukcií
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava- Ružinov.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí,od 2012
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,od 2012
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2012
  • nákup a predaj zbraní a streliva,od 2012
  • opravy, úpravy, ničenie, znehodnocovanie alebo výroba rezu zbraní,od 2012
  • vývoj a výroba zbraní alebo streliva,od 2012
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Oprava kovových konštrukcií — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 33110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202517. z 22
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (oprava kovových konštrukcií).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 19. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 8. 2024Nový spoločníkBc. Ivan Spurný, podiel 100 %
  3. 1. 9. 2012Registrácia za platiteľa DPHSK2023567557
  4. 10. 7. 2012Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia oprava kovových konštrukcií s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/46751009

Prvá zbrojárska, s. r. o. – tržby 18 tis. € – IČO 46751009