SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44500106

IMREX Holding s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2008
IČO
44500106
DIČ
2022728675
Sídlo
Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľLukáš Gežík+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IMREX Holding s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 6. 12. 2008. Vo vedení firmy: Lukáš Gežík a Ivan Gežík. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (−4,8 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať251. z 3 928 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
−5 %
Od 2014
+170 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2014—2015+2 %2016+18 %2017+34 %2018+10 %2019+21 %2020−24 %2021+9 %2022+51 %2023+14 %2024−7 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    +9,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +51 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,5 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,8 %
    −0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,4 %
    +7,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 214 637 €1 275 831 €1 369 937 €1 206 268 €797 289 €731 577 €966 324 €801 052 €726 456 €543 633 €459 782 €450 279 €—
Výsledok hospodárenia14 525 €14 821 €3 628 €1 526 €−9 165 €5 907 €32 949 €57 514 €85 603 €32 453 €19 159 €36 995 €−94 339 €
Aktíva spolu522 750 €428 188 €427 347 €537 272 €453 364 €356 441 €370 858 €468 634 €578 339 €604 998 €978 534 €953 793 €707 668 €
Vlastné imanie264 647 €250 122 €235 301 €231 673 €230 147 €239 312 €271 312 €238 363 €180 848 €95 246 €−79 199 €−142 142 €−179 138 €
Podané5. 3. 202611. 6. 202514. 3. 202415. 3. 202329. 3. 202226. 3. 202130. 3. 202028. 3. 201919. 3. 201817. 3. 201717. 3. 201625. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
251. z 3 928 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022728675
platiteľ od 1. 1. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Podjazdová 2628/9, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 12. 2008
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 21032/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47190 Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • opracovanie plastovod 2008
  • počítačové službyod 2008
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2008
  • reklamné a mrketingové službyod 2008
  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2008
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2008
  • prenájom hnuteľných vecíod 2008
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
13 zmlúv
spolu 284 tis. € · posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025251. z 3 928
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 11. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIvan Gežík
  3. 14. 11. 2017Zápis konečného užívateľa výhodLukáš Gežík
  4. 29. 5. 2013Presun sídlaPodjazdová 2628/9 Prievidzapredtým Hurbanovo námestie 72 Bojnice
  5. 10. 9. 2009Presun sídlaHurbanovo námestie 72 Bojnicepredtým Šípková 170/15 Kanianka
  6. 10. 9. 2009Nový spoločníkLukáš Gežík, podiel 50 %
  7. 10. 9. 2009Nový spoločníkIvan Gežík, podiel 50 %
  8. 6. 12. 2008Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod v nešpecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44500106

IMREX Holding s. r. o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 44500106