SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/44588810

HNATH, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2009
IČO
44588810
DIČ
2022748651
Sídlo
Slovenská 1, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľPavol Hnath

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HNATH, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 21. 1. 2009. Vo vedení firmy: Pavol Hnath. V roku 2025 mala firma tržby 632 tis. € (+14,1 %) a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať130. z 420 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
632 tis. €
Za rok
+14 %
Od 2013
+128 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2017+9 %2018−16 %2019+14 %2020+5 %2021+10 %2022+56 %2023−6 %2024+13 %2025+14 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +56 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,3 %
    −24,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,6 %
    +1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    70,0 %
    −21,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby632 225 €554 003 €490 850 €522 354 €333 988 €303 530 €290 301 €254 211 €303 534 €———277 412 €
Výsledok hospodárenia13 701 €11 510 €6 552 €688 €1 484 €409 €435 €288 €2 407 €15 315 €−5 567 €1 739 €−6 975 €
Aktíva spolu298 386 €352 194 €201 776 €224 689 €113 357 €71 278 €75 116 €69 865 €75 476 €39 075 €20 335 €59 315 €117 130 €
Vlastné imanie89 614 €28 813 €17 303 €10 752 €10 065 €8 580 €8 172 €7 737 €7 449 €5 134 €−10 180 €−4 186 €−5 926 €
Podané24. 6. 202629. 6. 202526. 6. 202428. 6. 202323. 6. 20229. 6. 20218. 7. 20206. 6. 20197. 6. 201831. 3. 201731. 3. 201630. 6. 201529. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
130. z 420 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
8
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022748651
platiteľ od 6. 2. 2009
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Slovenská 1, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 1. 2009
17 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 21131/P
Hlavná činnosť
47520 Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenieod 2009
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2009
  • administratívne službyod 2009
  • vedenie účtovníctvaod 2009
  • čistiace a upratovacie službyod 2009
  • údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2009
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2009
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2009
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 68 tis. € · posledná 10. 10. 2013

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47520), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025130. z 420
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

15 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 15.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 1. 2009Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia maloobchod so železiarskym tovarom, farbami a sklom v špecializovaných predajniach s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/44588810

HNATH, s. r. o. – tržby 632 tis. € – IČO 44588810